Teen DrEaM форуми
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Teen DrEaM форуми

Have FUN !!!
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Бихте ли рискували в името на Любовта ви ?

Go down 
2 posters

Бихте ли рискували вс в името на Любовта ви ?
Никога !!!
Бихте ли рискували в името на Любовта ви ? Poll_left0%Бихте ли рискували в името на Любовта ви ? Poll_right
 0% [ 0 ]
Абсолютно !!!
Бихте ли рискували в името на Любовта ви ? Poll_left0%Бихте ли рискували в името на Любовта ви ? Poll_right
 0% [ 0 ]
Абсурд... не.
Бихте ли рискували в името на Любовта ви ? Poll_left0%Бихте ли рискували в името на Любовта ви ? Poll_right
 0% [ 0 ]
Мисля, че не...
Бихте ли рискували в името на Любовта ви ? Poll_left0%Бихте ли рискували в името на Любовта ви ? Poll_right
 0% [ 0 ]
Не знам.
Бихте ли рискували в името на Любовта ви ? Poll_left0%Бихте ли рискували в името на Любовта ви ? Poll_right
 0% [ 0 ]
Зависи от ситуацията.
Бихте ли рискували в името на Любовта ви ? Poll_left100%Бихте ли рискували в името на Любовта ви ? Poll_right
 100% [ 2 ]
Не вярвам в любовта.
Бихте ли рискували в името на Любовта ви ? Poll_left0%Бихте ли рискували в името на Любовта ви ? Poll_right
 0% [ 0 ]
Едва ли...
Бихте ли рискували в името на Любовта ви ? Poll_left0%Бихте ли рискували в името на Любовта ви ? Poll_right
 0% [ 0 ]
Чак пък всичко...
Бихте ли рискували в името на Любовта ви ? Poll_left0%Бихте ли рискували в името на Любовта ви ? Poll_right
 0% [ 0 ]
Твърдо ДА !
Бихте ли рискували в името на Любовта ви ? Poll_left0%Бихте ли рискували в името на Любовта ви ? Poll_right
 0% [ 0 ]
Общо гласове : 2
 

АвторСъобщение
Miss_Sunshine
Admin
Miss_Sunshine


Брой мнения : 519
Age : 31
Registration date : 07.10.2007

Бихте ли рискували в името на Любовта ви ? Empty
ПисанеЗаглавие: Бихте ли рискували в името на Любовта ви ?   Бихте ли рискували в името на Любовта ви ? Icon_minitimeВто Мар 18, 2008 2:05 pm

Бихте ли жертвали вс в името на Любовта ?
Бихте ли рискували, заради момчето/момичето на мечтите си ?
Бихте ли дали всичко от себе си, за да докажете чувствата си ?

Бихте ли се отказали от вс веднага ?
Бихте ли преобърнали света дори, но само и само за да получите обичта, която ви се полага ?
Бихте ли рискували всичко... заради обекта на любовта ви ?

Мн ще съм ви благодарна за отговорите !!! И не само отг на въпросите по-горе ами общо мнение по темата! Предварително 10х
Върнете се в началото Go down
https://mydream.bulgarianforum.net
harmaqni_666

harmaqni_666


Брой мнения : 8
Age : 28
Registration date : 13.01.2008

Бихте ли рискували в името на Любовта ви ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бихте ли рискували в името на Любовта ви ?   Бихте ли рискували в името на Любовта ви ? Icon_minitimeЧет Мар 20, 2008 2:23 pm

Бихте ли жертвали вс в името на Любовта ?
Едва ли. Не мисля, че бих жертвала близките си хора (приятели, някои роднини), защото една любов си отива, а приятелите не.
Бихте ли рискували, заради момчето/момичето на мечтите си ?
Да, бих рискувала. Аз съм човек на риска, а и ако обичам някого истински...
Бихте ли дали всичко от себе си, за да докажете чувствата си ?
Зависи какво се разбира под това "всичко".
Бихте ли се отказали от вс веднага ?
Не...
Бихте ли преобърнали света дори, но само и само за да получите обичта, която ви се полага ?
Ам, зависи и от любовта, и от света, и от мен.
Бихте ли рискували всичко... заради обекта на любовта ви ?
Ами, то по-горе имаше подобен въпрос. Но не - не бих рискувала всичко.
Върнете се в началото Go down
 
Бихте ли рискували в името на Любовта ви ?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Teen DrEaM форуми :: Любовта-
Идете на: