Teen DrEaM форуми
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Teen DrEaM форуми

Have FUN !!!
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Не може ли просто да ми се обади

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
MaLeNa
Тийнейджър
Тийнейджър
MaLeNa


Брой мнения : 18
Age : 31
Registration date : 15.03.2008

Не може ли просто да ми се обади Empty
ПисанеЗаглавие: Не може ли просто да ми се обади   Не може ли просто да ми се обади Icon_minitimeСъб Мар 15, 2008 9:13 am

Моят проблем се отнася да роднинските връзки.Имам братовчед ,който е по-голям от мен с 21 г. Иможе би за това не ми обърща толкова внимание,защото е по голам.Но,той въобще не ми объща внимание,да кажем не само на мен не ми се обажда,но въобще вкъщи.От както леля ми почина той и съпругата му не ни търсят.Правих наколко опити.Посещавах ги.Но нищо.А съпругата му ме пита,защо не хода по често да ги виждам.Незнам защо не й отговорих," а вие защо не ме посещавате" Това не е саамо от тогава.Сякаш докато беше жива лелями пак нещо не се получаваше.Апреди аз да се рода всичко е било нормално.А нещ е станало после.И сякаш свяка ко ми му е казал нещо. Какво да правя.Искам да ми обърща внимание.Вече незнам какво да сторя.Толкова го обичам ,а дори незнам той какво изпитва към мен.
Върнете се в началото Go down
Miss_Sunshine
Admin
Miss_Sunshine


Брой мнения : 519
Age : 31
Registration date : 07.10.2007

Не може ли просто да ми се обади Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Не може ли просто да ми се обади   Не може ли просто да ми се обади Icon_minitimeНед Мар 16, 2008 6:05 am

Едва ли те мрази.Все пак ти е браговчет !!! Но...сигурно има някакъв семеен спор, за който ти най-вероятно не си усведомена.Попитай родителите си най-добре... Или питай него, но право в очите без никакви заобикалки.
Върнете се в началото Go down
https://mydream.bulgarianforum.net
MaLeNa
Тийнейджър
Тийнейджър
MaLeNa


Брой мнения : 18
Age : 31
Registration date : 15.03.2008

Не може ли просто да ми се обади Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Не може ли просто да ми се обади   Не може ли просто да ми се обади Icon_minitimeПон Мар 17, 2008 2:12 pm

питала съм майка мми и тя казва че по една време се етодалечил и оттогава не ини обърща внимани.Много ми тъжно за него.Защото той има проблеми с алкохола и ихазарта
Върнете се в началото Go down
Miss_Sunshine
Admin
Miss_Sunshine


Брой мнения : 519
Age : 31
Registration date : 07.10.2007

Не може ли просто да ми се обади Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Не може ли просто да ми се обади   Не може ли просто да ми се обади Icon_minitimeВто Мар 18, 2008 1:38 pm

Не може ли просто да ми се обади 929797 Охоооооооо тва е мн гадно...
Върнете се в началото Go down
https://mydream.bulgarianforum.net
MaLeNa
Тийнейджър
Тийнейджър
MaLeNa


Брой мнения : 18
Age : 31
Registration date : 15.03.2008

Не може ли просто да ми се обади Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Не може ли просто да ми се обади   Не може ли просто да ми се обади Icon_minitimeСря Мар 26, 2008 3:33 am

вече незнам какво да направя,много ми липсва Не може ли просто да ми се обади 649209
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Не може ли просто да ми се обади Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Не може ли просто да ми се обади   Не може ли просто да ми се обади Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Не може ли просто да ми се обади
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Teen DrEaM форуми :: Тийн проблеми =(-
Идете на: