Teen DrEaM форуми
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Teen DrEaM форуми

Have FUN !!!
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Момче мечта

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Miss_Sunshine
Admin
Miss_Sunshine


Брой мнения : 519
Age : 31
Registration date : 07.10.2007

Момче мечта Empty
ПисанеЗаглавие: Момче мечта   Момче мечта Icon_minitimeНед Мар 09, 2008 12:32 am

Опишете вашето момче мечта. Момче мечта 173166 АЗ после.
Върнете се в началото Go down
https://mydream.bulgarianforum.net
Teen_F
Готин тийн
Готин тийн
Teen_F


Брой мнения : 53
Age : 29
Registration date : 03.03.2008

Момче мечта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Момче мечта   Момче мечта Icon_minitimeВто Мар 11, 2008 1:36 pm

За мен момчето мечта трябва да е на външен вид готино и с руса коса, сини очи и чаровна усмивка... Момче мечта 858634 Трябва да ме разбира, да пази тайните ми, да ми помага и да ме защитава... Май е това.Останалото както стане. Момче мечта 363539
Върнете се в началото Go down
Miss_Sunshine
Admin
Miss_Sunshine


Брой мнения : 519
Age : 31
Registration date : 07.10.2007

Момче мечта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Момче мечта   Момче мечта Icon_minitimeВто Мар 11, 2008 1:41 pm

Аз съм се влюбвала в съвсем противоположни момчета със съвсем различен външен вид и характер... тъй, че аз се влюбвам просто защото нещо ме привлича към даденото момче не за друго...но все пак ето:

- външен вид: Гарваново черна коса,права, къса.
Зелени очи Момче мечта 241469 . Чаровна, сладка, разтапяща усмивка.О...и много обичам момчета с лунички.И...абе готиния човек си е готин.

- характер и вътрешни качества: Да е добра душичка, да ме разбира, да ме подкрепя, да ми помага и да ми казва, когато мисли, че греша, да ме поправя, да е смел, хладнокръвен, устремен, ...ако е агресивен нямам нищо против, да е див, непредвидим, решителен и мил.
Върнете се в началото Go down
https://mydream.bulgarianforum.net
Teen_F
Готин тийн
Готин тийн
Teen_F


Брой мнения : 53
Age : 29
Registration date : 03.03.2008

Момче мечта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Момче мечта   Момче мечта Icon_minitimeВто Мар 18, 2008 1:53 pm

Еха.... готино момче описа.Сега ако ми кажеш и че познаваш такъв.... Момче мечта 435310 Ще започна да ти завиждам (в добрия смис разбира се)!
Върнете се в началото Go down
harmaqni_666

harmaqni_666


Брой мнения : 8
Age : 28
Registration date : 13.01.2008

Момче мечта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Момче мечта   Момче мечта Icon_minitimeЧет Мар 20, 2008 2:19 pm

Е, сега по последна информация момчетата не са станали вид шампоан в магазина, че да кажа какви ги харесвам. Момче мечта 86912
Всеки човек е индивидуален за себе си, във всеки човек има нещо уникално, нещо коет да го прави различен от другите. Повечето момичета искат готини, красиви, известни, звездни гаджета, само че за мен специално това не е важно. Важно е какво има в сърцето и в душата на един човек, който какъвто и да е той.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Момче мечта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Момче мечта   Момче мечта Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Момче мечта
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Teen DrEaM форуми :: Любовта-
Идете на: