Teen DrEaM форуми
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Teen DrEaM форуми

Have FUN !!!
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Зодии

Go down 
+3
JuSt_LaDy_
sexy_baby95
Miss_Sunshine
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
sexy_baby95
Готин тийн
Готин тийн
sexy_baby95


Брой мнения : 51
Age : 29
Registration date : 23.10.2007

Зодии - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зодии   Зодии - Page 2 Icon_minitimeНед Мар 09, 2008 8:57 am

Какво "но",вие от срам не можете да си кажете:"Здравей,как си,как ти мина деня"или нещо от сорта....вие се разминавате и само си разменяте погледи,....нищо друго.. Зодии - Page 2 208805 .........а може да се получи нещо между вас сигурна съм,ама........от срам е така....и аз си падам от срамежливите Зодии - Page 2 858634 ,но да не говорим сега за мен,а за вас...вие двамата отстрани сте толкова сладки Зодии - Page 2 51046 Зодии - Page 2 20582 сякаш сте създадени един за друг... Зодии - Page 2 783380
Върнете се в началото Go down
http://zvetetoooo.piczo.com/
Happy_girl
Истински тийн
Истински тийн
Happy_girl


Брой мнения : 282
Registration date : 08.10.2007

Зодии - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зодии   Зодии - Page 2 Icon_minitimeНед Мар 09, 2008 9:06 am

Аз съм зодия РИБИ...
Ето и малко инфо...Зодии - Page 2 92786


Девиз:АЗ ВЯРВАМ в доброто и красотата у хората , в свръхестествените сили , в хуманизма , идеализма и най вече в любовта…
Планета:Нептун и ЮпитерУправлява 12 дом:Подвижен, Воден, Женски

Зодии - Page 2 PiscesОбщи приказки - Ще има ли тайни ? . .
Рибите са много тайнствен, измислен и добронамерен знак. Притежават изключително развита сензитивност и чувствителност надхвърляща нормалните граници. Предчувствието им рядко ги лъже. Много сръчни, упорити, с особено мислене и богата душевност. Очите им са красиви, изразителни и толкова нежни, че могат да ти влияят по някакъв особен и неописуем начин. Имат си собствен свят в който другите нямат работа и никога не биват допускани ако не са способни да го разберат поне наполовина. Рибите много мразят някой да им се вре в миналото и въобще в живота. Обгръщат се с тайнственост и самите те могат да пазят тайни почти толкова добре колкото Скорпиона. Ако с човек Риби сте извършили някоя дивотия надхвърляща реда и законноста, ако случайно го заловят в полицията - никога няма да те предаде. Ще поеме цялата вина върху плещите си и дори няма да се замисли за алтернатива. Толкова упорит в постигането на целите си, че е способен на подвизи. Иначе мързеливи почти колкото Везните трудно предприемат някакви действия, но веднъж хванали се на хорото го изиграват до край ………..
<hr align=center width="100%" SIZE=2>
Добри черти - Кажи ги ти, че мен ме е срам . . .
Има повече добри отколкото лоши черти. Никой не е толкова всеотдаен и грижовен, колкото могат да бъдат Рибоците ако пожелаят, но пък от друга страна е много трудно да ги спечелиш и ако си го постигнал може да разчиташ безрезервно на тях. Не са агресивни и не действуват прибързано. Когато се стигне дотам, че да избухнат - подобно на Телеца - значи си прекрачил границата на толерантността и благоразумието много над допустимите норми. Тогава може и да стане страшно, но след като отмине и този миг Рибите отново ще продължат по старому и няма да се заяждат с теб нито пък да те наказват за тъпата ти постъпка. Обожават музиката и повечето изкуства. Много ги бива в професии като, ченге, митничар и други подобни където могат да се осланят на безпогрешната си интуиция. Гениални медици. Превъзходни психолози. Трудно може да заблудиш или излъжеш Риби. Те усещат всеки фалш и промени в душевното ти състояние. Ако все пак успееш да преметнеш накой Рибок - значи ти самия си мошеник от класа и се надявам да не се срещаме. Самите Риби не понасят дребните хитринки и комерсиализма. Те са идеалисти, чистосърдечни, вярващи в свръхестествените и божествени сили и винаги готови да се притекат на помощ дори на непознат човек или пияницата в канавката, който другите подминават с отвращение и пренебрежение….
<hr align=center width="100%" SIZE=2>
Лоши черти - Можеше да го запазиш в тайна . . .
Има в изобилие, но в повечето случаи не са насочени към околните. Рибите се колебливи, флегматични, нерешителни и понякога направо страхливи. Имат склонност към самоубийство и нерядко се спасяват намирайки убежище в алкохола и дрогата. В пуберските години се забъркват в престъпления и трудно излизат от тази среда. Имат лабилна психика и в изблик на гняв могат да станат много опасни, но ако това ще те успокои, - все пак внимават да не те убият и се задоволяват с изпочупването на покъщнината или други предмети и препятствия изпречили се на пътя им. Не се ебавай с Риби - много внимавай. Те избягват директния спор и рядко го търсят, но кипнат ли им лайната - и те не знаят на кой свет се намират. Направо са като обезумели. Много се поддават на влияния и проявяват детска наивност по много въпроси. Имат логическо мислене, но въпреки че са много умни имат склонност да вършат направо глуповати постъпки и после когато дойде времето да съжаляват направо се побъркват, губят интерес към всичко и изпадат в неква дълбока, шибана депресия. Ревниви са, но не колкото другите “води” Рак и Скорпион. Ако те лефнат в изневяра или предателство едва ли ще те смачкат от бой, но пък със сигурност рано или късно ще си отмъстят без въобще да разбереш …….
<hr align=center width="100%" SIZE=2>
Партньорство - Само не ми казвай, че и това се знае.

Най се има с другите два водни знака Рак и Скорпион
Рибите се разбират много добре с водните и отчасти със земните знаци. С огнените и въздушните не се получава, защото са далече от начина по който Рибоците възприемат заобикалящата ги среда. Със Стрелеца изпитват някакви много особени чувства един към друг и често биват взаимно очаровани, но за жалост не за дълго. И двата знака изповядват идеализма и изпитват страхопочитание към свръхестественото. При тях най често се наблюдава феномена - Любов от пръв поглед. Имат много сходни духовни идеали и всяка проява на материалното и меркантилното ги отблъсква. За това допринася и общия им управител - планетата Юпитер. С Рак се получава една много приятна връзка изпълнена с дълбоки чувства и емоции. Винаги Рибите се оставят Рака да ги ръководи и контролира. Интересното е, че това не ги притеснява въобще. Напротив - с Рака се чувстват сигурни и взаимно разчитат един на друг. Скорпиона и Рибите са тези, които могат да се разбират без думи. Във всеки един момент тези двамата усещат какво мисли другия и какви неща го вълнуват. И двамата са страхотни мистици и се вълнуват от окултното и въпросите касаещи духовните неща. Всичко свързано със смъртта и транцендента са им в кръвта. Страхотна връзка заслужаваща уважение. Не си ври носа там - опасно е. Тези двамата най често са колеги в полицията, митницата, болницата, тайните служби или влиятелна престъпна организация. Когато се срещнат две Риби - настъпва истински благодат. Най добрата връзка. Изграждат своя си свят и си живуркат в него необезпокоявани и лениви, дълбоко размишляващи и отдавайки се на теченията на живота барабар с всичките му удоволствия, които предлага. А те не са малко, но най се цени секса и къркането…
С останалите не е добре, защото не могат да разберат и да вникнат в Рибешкия свят.
<hr align=center width="100%" SIZE=2>
Секс, Любов и Свалки - Ех любов, любов.. - има ли Скорпиони наблизо ?
МЪЖ - ( Шаран )

Рибока е щедър на любов и скромен на думи . Когато те обича е готов на всичко, дори на култово самоубийство. Не се ебавай с неговите силни чувства и прекалено доверие. Той разчита на теб. За него изневярата е долно предателство. Той самия не би те предал никога и при никакви условия, но по интересното е, че поради либералните си и демократични схващания е склонен да договори с теб известни свободи в интимния живот, които да ви дават правото на материално, пошло кръшкане и задоволяване на нагона. Разбира се не е нужно да използува думи - просто така стават нещата, че се стига до там по подразбиране. Думите са за онези безчувствени дърдорковци - въздушните знаци и Девата. Рибите са мъже, които в леглото се раздават до пълно изтощение ако се наложи, но не се примиряват докато дамата иска още и още .. Не са егоисти и дори са склонни на изпълнения надхвърлящи благоприличието на една жена. С тях може да злоупотребиш и няма да чуеш хленчене и слова изказващи неодобрение. Те се стараят да се чувстваш на седмото небе и не биха си позволили лукса и безобразието да ти развалят кефа по какъвто и да било начин по време и след секса. Може да разчиташ и на едно джентълменско отношение далеч преди да си легнете. Той просто си е такъв. Обича да го завира по всички дупки и по всевъзможни начини. Има по особено разбиране за секса и влага много чувства, нежност и гальовност с цел да усетиш силата на секса от духовната му страна и това е чудесно. Грубото хамалско съвокупляване е за простаците и некадърниците. Рибока е мъж в чиито прегръдки дамата може да намери онази топлина и дълбоки чувства, които я карат да се понесе витаеща из облаците и да се окаже, че наистина се намира на седмото небе - Там където трябваше да се озове с духовния гид - с мъжа Риби ……………
ЖЕНА - ( Каракуда )

Много нежни, мили и чувствителни. Страхотни са. Притежават всички онези качества заради които съществува понятието - Идеалната жена в егоистичния му мъжки смисъл. Зад нежното им тяло се крие една лесно ранима и още по нежна душа. Наивни като деца и обичливи. Толкова ти вярват и те обичат, че е грехота да не им отвърнеш с подобни чувства. Ще те последва навсякъде без излишни приказки и увъртания. Често гадовете злоупотребяват с тези мили създания и им причиняват толкова много болка и страдания, че само една такава жена си знае какво и е на сърцето и не си позволява дори в това си състояние да ти пречи и да те тормози. Би предпочела да продължи да се самонаранява, но теб ще те остави на спокойствие. Красотата им е подкрепена от още по красива и чиста душа. Те притежават онзи поглед от който ти става мило и драго. Когато си легнеш с това създание - направо политаш. Изкусителка по природа - тя сякаш е създадена да прави любов и то по начин далеч по ефирен и нежен от която и да било друга. В леглото ще се раздаде до край и ще изпълни всичките ти прищевки. Не подхождай като неандерталец обаче. По добре се остави на нея и тя със сигурност ще усети всичките ти тайни желания и няма да се поколебае да ги изпълни. Впечатлява се от мъже, които са проявили висока душевност, самоконтрол, религиозност или тайнственост. Хората на изкуството имат по голям успех. Лекарите и униформените служители също имат голям шанс. Излъчването им е толкова силно и особено, че направо изпитваш нужда за близост. Косите им са много хубави, гъсти и често много дълги и тъмни. Ако решиш да сваляш тази дама, никога не демонстрирай любопитството си. Ако се държиш дървено и се правиш на тарикат и голем бабаит шансовете ти се изпаряват незабавно. Най добре ще бъде ако си благороден, духовно извисен, загрижен и всичко онова на което му казват Джентълмен. Ако си романтичен тип, разбираш от поезия и любовни трилъри - считай че си успял наполовина. Но ако си бройнал някоя от тези и си мислиш че ще си прекарате добре няколко дни и после кой от къде е - си сбъркал адреса. Първото което е, тя веднага ще разбере за долните ти намерения и задни мисли. Интуицията и се грижи да не попада в подобни ситуации, но парадоксалното е, че все пак чат пат участва в подобни приключения с предизвестен край. По правило тя е тази която омагьосва мъжа и то по начин, който е толкова тънък и невидим, че изведнъж осъзнаваш как си попаднал под нейното благодатно влияние, внимание и грижи. Уважавай я и я обичай копеле - тя го заслужава повече от всяка друга …
<hr align=center width="100%" SIZE=2>
Съвети и Молби

Рибите приемат съвети, но не ги ебават - само те си знаят защо :
Помисли и за себе си. Докога ще ги търпиш тези идиоти. Ако не беше ти да се грижиш, какво щеше да стане. Те направо ти се качиха на главата. Твоят героичен мазохизъм граничи с лудост. Излез от този твой измислен свят изпълнен с илюзии, духовност и мечти. Знам колко е красив, но също така знам, че не съществува за разлика от теб. Не става - хората са гадни копелета и мислят единствено за собствените си интереси. Снощи пак прекали с алкохола и цигарите. Защо не спа ? - Сърфирането в Интернет води до пристрастяване - внимавай - тъкмо успя да се пребориш с някои пороци. Това че геймиш по няколко часа на ден може да ти се отрази доста зле. Е аз и не очаквах да ти пука за някакво си здраве, което служи да те поддържа жив в един жесток и грозен, материален свят…
И накрая - не забравяй, че съществуват 144 вида Риби според това къде в индивидуалния хороскоп им се намират Луната и Асцендента. Като прибавим и другите планети барабар с аспектите помежду им и за капак в кой дом се намирт - се получава, освен манджа с грозде - и един напълно завършен и уникален характер, който е възможно въобще да не отговаря на описанието за Риби…
Върнете се в началото Go down
JuSt_LaDy_
Най-сладкия/ата тийнейджър/ка
Най-сладкия/ата  тийнейджър/ка
JuSt_LaDy_


Брой мнения : 125
Registration date : 16.02.2008

Зодии - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зодии   Зодии - Page 2 Icon_minitimeНед Мар 09, 2008 11:35 am

sexy_baby95 написа:
Какво "но",вие от срам не можете да си кажете:"Здравей,как си,как ти мина деня"или нещо от сорта....вие се разминавате и само си разменяте погледи,....нищо друго.. Зодии - Page 2 208805 .........а може да се получи нещо между вас сигурна съм,ама........от срам е така....и аз си падам от срамежливите Зодии - Page 2 858634 ,но да не говорим сега за мен,а за вас...вие двамата отстрани сте толкова сладки Зодии - Page 2 51046 Зодии - Page 2 20582 сякаш сте създадени един за друг... Зодии - Page 2 783380
Да и аз тфа викам земете се стегнете и п0чнете да си 0в0рите...знам знам срам...ей тфа е най - гадн0т0 нещ0...и аз п0няк0га се срамувам...е т0 няма ч0век к0йт0 да не г0 е срам 0т нещ0 ама вие прекалявате... oburkan ..Не става така...имаше едн0 м0мче мин г0дина ставаше п0чти същ0т0 и аз накрая зех,че се стегнах и п0чнах да му г0в0ря...0тначал0 т0й се чудеше как п0смявам да му г0в0ря..п0сле п0чна да ми г0в0ри и сега сме супер приятели,защ0т0 аз не исках нищ0..а па и т0й беше на същ0т0 мнение иначе д0 са да сме гаджета 0т г0дина Зодии - Page 2 363539
Върнете се в началото Go down
sexy_baby95
Готин тийн
Готин тийн
sexy_baby95


Брой мнения : 51
Age : 29
Registration date : 23.10.2007

Зодии - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зодии   Зодии - Page 2 Icon_minitimeНед Мар 09, 2008 11:44 am

JuSt_LaDy_ написа:
sexy_baby95 написа:
Какво "но",вие от срам не можете да си кажете:"Здравей,как си,как ти мина деня"или нещо от сорта....вие се разминавате и само си разменяте погледи,....нищо друго.. Зодии - Page 2 208805 .........а може да се получи нещо между вас сигурна съм,ама........от срам е така....и аз си падам от срамежливите Зодии - Page 2 858634 ,но да не говорим сега за мен,а за вас...вие двамата отстрани сте толкова сладки Зодии - Page 2 51046 Зодии - Page 2 20582 сякаш сте създадени един за друг... Зодии - Page 2 783380
Да и аз тфа викам земете се стегнете и п0чнете да си 0в0рите...знам знам срам...ей тфа е най - гадн0т0 нещ0...и аз п0няк0га се срамувам...е т0 няма ч0век к0йт0 да не г0 е срам 0т нещ0 ама вие прекалявате... oburkan ..Не става така...имаше едн0 м0мче мин г0дина ставаше п0чти същ0т0 и аз накрая зех,че се стегнах и п0чнах да му г0в0ря...0тначал0 т0й се чудеше как п0смявам да му г0в0ря..п0сле п0чна да ми г0в0ри и сега сме супер приятели,защ0т0 аз не исках нищ0..а па и т0й беше на същ0т0 мнение иначе д0 са да сме гаджета 0т г0дина Зодии - Page 2 363539



еми и аз това казвам,ама няма кой да ме чуе Зодии - Page 2 558222 Зодии - Page 2 208805
Върнете се в началото Go down
http://zvetetoooo.piczo.com/
Miss_Sunshine
Admin
Miss_Sunshine


Брой мнения : 519
Age : 31
Registration date : 07.10.2007

Зодии - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: ,   Зодии - Page 2 Icon_minitimeПон Мар 10, 2008 6:54 am

E да бе...са какво - да му препреча пътя както си върви и да му кажа "ей, как си, какво правиш.... от колко време не сме си говорили... Вече ме мързи да мълча...Та...на къде..." Зодии - Page 2 462491 Да, бе, аз да не съм луда... Бих му проговорила, но ако си имамалиби..иначе - НЕ... Абсурд. Зодии - Page 2 363539 Такава съм си. Не мога да се правя, че нищо не е станало !...
Върнете се в началото Go down
https://mydream.bulgarianforum.net
sexy_baby95
Готин тийн
Готин тийн
sexy_baby95


Брой мнения : 51
Age : 29
Registration date : 23.10.2007

Зодии - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зодии   Зодии - Page 2 Icon_minitimeПон Мар 10, 2008 7:21 am

Еми........все пак това си е твоя живот и ти се решаваш........,аз не мога да ти се преча............ Зодии - Page 2 173166
Върнете се в началото Go down
http://zvetetoooo.piczo.com/
JuSt_LaDy_
Най-сладкия/ата тийнейджър/ка
Най-сладкия/ата  тийнейджър/ка
JuSt_LaDy_


Брой мнения : 125
Registration date : 16.02.2008

Зодии - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зодии   Зодии - Page 2 Icon_minitimeВто Мар 11, 2008 2:06 am

Еми как си решиш ние пр0ст0 даваме съвети...имаш си глава и да решиш дали да ги направиш или не... Зодии - Page 2 173166 Зодии - Page 2 92786
Върнете се в началото Go down
Miss_Sunshine
Admin
Miss_Sunshine


Брой мнения : 519
Age : 31
Registration date : 07.10.2007

Зодии - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зодии   Зодии - Page 2 Icon_minitimeВто Мар 11, 2008 1:22 pm

Дам.То вече нещата си имат развитие.
Върнете се в началото Go down
https://mydream.bulgarianforum.net
Dragon
Най-сладкия/ата тийнейджър/ка
Най-сладкия/ата  тийнейджър/ка
Dragon


Брой мнения : 85
Age : 30
Location : pri lubovta
Registration date : 27.12.2007

Зодии - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зодии   Зодии - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 12, 2008 2:14 am

Аз съм девичка,ама трудно ще ме разберет.Тук други деви нема ли
Върнете се в началото Go down
http://hogwartspotter.forumi.bg/
sexy_baby95
Готин тийн
Готин тийн
sexy_baby95


Брой мнения : 51
Age : 29
Registration date : 23.10.2007

Зодии - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зодии   Зодии - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 12, 2008 6:49 am

сестра ми е дева.......... Зодии - Page 2 173166
Върнете се в началото Go down
http://zvetetoooo.piczo.com/
JuSt_LaDy_
Най-сладкия/ата тийнейджър/ка
Най-сладкия/ата  тийнейджър/ка
JuSt_LaDy_


Брой мнения : 125
Registration date : 16.02.2008

Зодии - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зодии   Зодии - Page 2 Icon_minitimeЧет Мар 13, 2008 2:05 am

щ0 уе аз 0бичам деви....най - д0брия ми фр е дева...мн0г0 сте г0тини девите Зодии - Page 2 173166
Върнете се в началото Go down
Dragon
Най-сладкия/ата тийнейджър/ка
Най-сладкия/ата  тийнейджър/ка
Dragon


Брой мнения : 85
Age : 30
Location : pri lubovta
Registration date : 27.12.2007

Зодии - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зодии   Зодии - Page 2 Icon_minitimeЧет Мар 13, 2008 1:03 pm

Хах радвам се
Върнете се в началото Go down
http://hogwartspotter.forumi.bg/
Miss_Sunshine
Admin
Miss_Sunshine


Брой мнения : 519
Age : 31
Registration date : 07.10.2007

Зодии - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зодии   Зодии - Page 2 Icon_minitimeПет Мар 14, 2008 11:23 am

Ми може да се каже, че и аз ги обичам девите. Зодии - Page 2 173166
Върнете се в началото Go down
https://mydream.bulgarianforum.net
Teen_F
Готин тийн
Готин тийн
Teen_F


Брой мнения : 53
Age : 29
Registration date : 03.03.2008

Зодии - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зодии   Зодии - Page 2 Icon_minitimeВто Мар 18, 2008 1:47 pm

Ние Водолейте мн трудно си намираме сродни души, но намерим ли ги... хич не се предаваме лесно.Борим се до последно та каквото ще да става.ИИИ мн рискуваме, рискуваме във всеки удобен момент за целта. Зодии - Page 2 363539 Такива сме си.
Върнете се в началото Go down
[ Jerry ]
Тийнейджър
Тийнейджър
[ Jerry ]


Брой мнения : 15
Age : 29
Registration date : 15.02.2009

Зодии - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зодии   Зодии - Page 2 Icon_minitimeНед Фев 15, 2009 9:14 am

Аз съм зодия скорпион ,родена съм на 1 ноември - точно на деня на будителите Зодии - Page 2 27767 Зодии - Page 2 363539
Имам малко странен характер, любимия ми цвят е синъо - водна зодия все пак Зодии - Page 2 86912
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Зодии - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зодии   Зодии - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Зодии
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Teen DrEaM форуми :: Живота-
Идете на: