Teen DrEaM форуми
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Teen DrEaM форуми

Have FUN !!!
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Огън и болка

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Miss_Sunshine
Admin
Miss_Sunshine


Брой мнения : 519
Age : 31
Registration date : 07.10.2007

Огън и болка Empty
ПисанеЗаглавие: Огън и болка   Огън и болка Icon_minitimeСря Мар 05, 2008 8:03 am

Не мога да го забравя...
Лицето му изниква пред мен непрекъснато по всяко време, не спирам да го сънувам, непрекъснато ме преследват спомените с него..
Очите ми са насълзени, а коато сълзите се стичат по бузите ми, те оставят гореща следа, която ме изпепелява...
Буквално го зарязах ей така... защото ми бяха казали, че не трябва да си имам работа с него.При това го бяха казали родителите ми, които освен името му нищо друго не знаят... Къде ми е бил умът тогава !?
Какво да правя сега...
В мен зее пропаст.Празнина.Слънцето отдавна е залязло в мен.Сърцето ми тупти сякаш ще се пръсне от мъка и носталгия.Болката е неуписуема.Тя замества всичко.Боли.Много.
Пред мен изникват образи, чувам думите му... гласа му...
Виждам как се смее, как ме кара да ревнувам...
Правим се на непознати, а всъщност чувствата не са се променили грам...
И сега пак... чувам смеха му, гласа му, виждам го... и очите ми пак се размазват... и боли.Много боли.А изход не виждам...
Светлината в края на тунела липсва...И сега ?
Обичах го много... всъщност - обичам. Чудя се защо ли ги послушах!... Посъпих глупаво... Господи!!!
И сега какво...като не мога да го забравя, а в кръвта ми има огън....огън и болка.Огън и болка 4576

П.П.Не знам какво ми става и що за тема е това, но просто имах нужда да си излея душата... Огън и болка 98621
Върнете се в началото Go down
https://mydream.bulgarianforum.net
JuSt_LaDy_
Най-сладкия/ата тийнейджър/ка
Най-сладкия/ата  тийнейджър/ка
JuSt_LaDy_


Брой мнения : 125
Registration date : 16.02.2008

Огън и болка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огън и болка   Огън и болка Icon_minitimeСря Мар 05, 2008 10:53 pm

00000000000 няма пр0блем...напълн0 те разбирам въпреки че не съм г0 преживявала...да късам заради р0дителите ми...хххх...ами т0 те са мн0г0 0с0бени х0ра...искат да ни предпазят..н0 т0ва не е най - д0бр0т0 в няк0и случей...ми примерн0 к0гат0 излезем в жив0та няма те да ни казват кф0 да правим...няма к0й да ни пази и закриля...и те грешат...н0 сп0ред трябва да правиш т0ва к0ет0 ти мислиш и чувстваш....а не другите...дри и т0ва да са майка ти и баща ти...Аз не м0га да те 0съдя за т0ва,к0ет0 си направила...защ0т0 ник0й не е безгрешен..пр0ст0 си се п0ддала на съветите на р0дителите си...и ак0 т0ва м0мче те харесва или 0бича (незнам кфи са би 0тн0шенията...) ще те разбере....
Върнете се в началото Go down
Miss_Sunshine
Admin
Miss_Sunshine


Брой мнения : 519
Age : 31
Registration date : 07.10.2007

Огън и болка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огън и болка   Огън и болка Icon_minitimeЧет Мар 06, 2008 6:05 am

Огън и болка 4576 Мислех си, че ме обича още...до преди 20 минути.
Прибирам се от училище и понеже пътищата ни се засичат си тръгнахме "заедно". Той беше сам.Вървеше по пътеката надолу към улицата... Доближи се до едни момчета от моя клас и започнаха да говорят за нещо.Дискусията им спря след няклко минути, и те се умълчаха.Тогава аз се доближих до тях /по някакво стечение на тълпата вървях точно зад тях през цялото време/ и попитах едно от момчетата за една игра.Той ми отговори и така и аз му отвърнах... От другия край на пътеката /50-60м./ ми се провикнаха и ми извикаха "Кажи му "здрасти"", аз се обърнах и им казах да млъкнат и да не се обаждат, защото ме вбесиха.Пак се обърнах към него.Вървеше няколко крачки пред мен.Когато моите фр извикаха той се обърна към мен.Видях това с периферното си зрение и не знам с какво изражение е бил... После пак се обърна напред и си заби погледа в краката.Мълчеше.После дапочна да ускорява крачка и да се отдалечава.И аз ускорих почти незабелязано за другите... Но те се закачаха...така вече бяхме на разтояние от 30-40 м. ...по едно време той май се обърна пак, но не съм сигурна. Пресече улицата и влезе във входа си... това е. Сигурно не иска да ме вижда...Не съм му приятна сигурно !?... Не знам !!! Само знам, че ми е УЖАСНО КРИВО !!!Огън и болка 4576
Върнете се в началото Go down
https://mydream.bulgarianforum.net
sexy_baby95
Готин тийн
Готин тийн
sexy_baby95


Брой мнения : 51
Age : 29
Registration date : 23.10.2007

Огън и болка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огън и болка   Огън и болка Icon_minitimeПет Мар 07, 2008 7:46 am

Моят съвет е да отидеш при него и да му кажеш поне едно:"Здравей!",защото и това не си казвате и чакате другия да го каже,ама ако чакате така и двамата ще сте с разбити сърца....И да ти кажа личи си,че те харесва Огън и болка 20582 ........ Огън и болка 173166 Огън и болка 539194 Огън и болка 229236 Огън и болка 694650
Върнете се в началото Go down
http://zvetetoooo.piczo.com/
Miss_Sunshine
Admin
Miss_Sunshine


Брой мнения : 519
Age : 31
Registration date : 07.10.2007

Огън и болка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огън и болка   Огън и болка Icon_minitimeПет Мар 07, 2008 9:54 am

Всички ми казват да му кажа просто едно "Здравей! Как си ?" или нещо от тоя сорт, но не мога... !!!
Това е същото като да ида и да му кажа "Виж...аз...такова...още те харесвам."... Човека ще се запита "Защо ме пита !?...И защо ЧАК СЕГА след две години мълчание!?"...И помислете си как ще реагира...и после как ще реагирам аз Огън и болка 363539 ... Ако каже нещо ще умра, а ако не каже нищо ще се самоубия Огън и болка 141180 Огън и болка 858634 Не,не, не... НЕ ми стиска.Признавам.Пречката е, че не мога просто така да го заговоря.Трябва ми причина...повод или нещо такова... Огън и болка 761216
Върнете се в началото Go down
https://mydream.bulgarianforum.net
JuSt_LaDy_
Най-сладкия/ата тийнейджър/ка
Най-сладкия/ата  тийнейджър/ка
JuSt_LaDy_


Брой мнения : 125
Registration date : 16.02.2008

Огън и болка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огън и болка   Огън и болка Icon_minitimeСъб Мар 08, 2008 3:49 am

0х знам к0лк0 е гадн0 да се срамуваш...еми така да ти кажа нещ0 т0ва че не те заг0варя или не ти 0бръща внимание не 0значава че не те харесва!Даже напр0тив...н0 пр0ст0 му е мн0г0 б0лн0 сега...даже независим0 к0га сте си казали ча0...разбираш ли ме?...Т0й сигурн0 иска да те намрази...не се 0тчайвай...след време ще му мине...
Върнете се в началото Go down
Teen_F
Готин тийн
Готин тийн
Teen_F


Брой мнения : 53
Age : 29
Registration date : 03.03.2008

Огън и болка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огън и болка   Огън и болка Icon_minitimeНед Мар 09, 2008 12:46 am

Разбирам те.И аз имах същия проблем и не ми стигна смелост за нищо - никога....и сега съм без гадже.Още нямам сили да му кажа каквото и да е... Огън и болка 808213 Много е гадно.
Той те харесва...особено от това, което ми разказваш...
Винаги търси подходящия момент и той ще дойде. Огън и болка 92786 И тогава ще имаш повод и ще се заговорите....
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Огън и болка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огън и болка   Огън и болка Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Огън и болка
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Teen DrEaM форуми :: Любовта-
Идете на: