Teen DrEaM форуми
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Teen DrEaM форуми

Have FUN !!!
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Майка ми ме подозира

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
MySelf_and_u

MySelf_and_u


Брой мнения : 9
Age : 30
Registration date : 04.03.2008

Майка ми ме подозира Empty
ПисанеЗаглавие: Майка ми ме подозира   Майка ми ме подозира Icon_minitimeВто Мар 04, 2008 6:02 am

Майка ми ме подозира, че съм гадже с едно момче!!! Това е просто невъзможно...но всъщност е момчето, по което си падам, ако сме точни... Майка ми ме подозира 858634 Какво да правя !? Не е приятно да те разпитват всеки ден за него...какво това, какво онова...и ми подхвърля какви ли не намеци !?????? Майка ми ме подозира 872830


Последната промяна е направена от MySelf_and_u на Сря Мар 05, 2008 5:21 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Teen_F
Готин тийн
Готин тийн
Teen_F


Брой мнения : 53
Age : 29
Registration date : 03.03.2008

Майка ми ме подозира Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майка ми ме подозира   Майка ми ме подозира Icon_minitimeВто Мар 04, 2008 6:22 am

Ами на мен никога не ми се е случвало такова нещо, но сигурно е ужасно... Майка ми ме подозира 872830
Ако пак подхване темата направо я попитай "Мамо, какво ти става...Само "име" ти е в главата !?" и ще видиш развитието на нещата... надявам се да са в положителна ЗА ТЕБ посока.
Върнете се в началото Go down
Miss_Sunshine
Admin
Miss_Sunshine


Брой мнения : 519
Age : 31
Registration date : 07.10.2007

Майка ми ме подозира Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майка ми ме подозира   Майка ми ме подозира Icon_minitimeВто Мар 04, 2008 6:33 am

Ми не се поддавай на маниполациите и, защото предполагам тя има едно на ум и си има начини да те провеява и да измъква инфо от тем без даже да се усетиш...тъй, че умната !
Върнете се в началото Go down
https://mydream.bulgarianforum.net
JuSt_LaDy_
Най-сладкия/ата тийнейджър/ка
Най-сладкия/ата  тийнейджър/ка
JuSt_LaDy_


Брой мнения : 125
Registration date : 16.02.2008

Майка ми ме подозира Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майка ми ме подозира   Майка ми ме подозира Icon_minitimeВто Мар 04, 2008 11:49 am

хххххх мене пък искат да ме гадж0са със един к0мфия п0 - г0лям 0т мене с 1 г0дина 0т д0ста г0дини Майка ми ме подозира 86912 ...ама тъй и не `и връзва Майка ми ме подозира 86912
Върнете се в началото Go down
Teen_F
Готин тийн
Готин тийн
Teen_F


Брой мнения : 53
Age : 29
Registration date : 03.03.2008

Майка ми ме подозира Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майка ми ме подозира   Майка ми ме подозира Icon_minitimeВто Мар 04, 2008 12:15 pm

Хехе.... яко.Поне става купон.
Върнете се в началото Go down
MySelf_and_u

MySelf_and_u


Брой мнения : 9
Age : 30
Registration date : 04.03.2008

Майка ми ме подозира Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майка ми ме подозира   Майка ми ме подозира Icon_minitimeВто Мар 04, 2008 12:48 pm

А той ми е много добър приятел... Бях го поканила и на рождения си ден, на училище сме заедно....трябва да спра тия теории в главата на мама, защото ще се побъркам вече !? drun drun
Върнете се в началото Go down
JuSt_LaDy_
Най-сладкия/ата тийнейджър/ка
Най-сладкия/ата  тийнейджър/ка
JuSt_LaDy_


Брой мнения : 125
Registration date : 16.02.2008

Майка ми ме подозира Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майка ми ме подозира   Майка ми ме подозира Icon_minitimeСря Мар 05, 2008 10:55 pm

хххххххх аз не `и 0бръщам внимание из0бщ0 Майка ми ме подозира 363539
Върнете се в началото Go down
Miss_Sunshine
Admin
Miss_Sunshine


Брой мнения : 519
Age : 31
Registration date : 07.10.2007

Майка ми ме подозира Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майка ми ме подозира   Майка ми ме подозира Icon_minitimeНед Мар 09, 2008 12:35 am

Да и ти не трябва да обръщаш внимание.Мен също доста пъти са ме подозирали и на мен от начало ми беше криво, ама после свикнах и ... Просто и казах "ДА, мамо, имам си гадже /а въобще нямах/" и тя така спря Майка ми ме подозира 363539 Родителите идват от др планета...иди ги разбери.
Върнете се в началото Go down
https://mydream.bulgarianforum.net
harmaqni_666

harmaqni_666


Брой мнения : 8
Age : 28
Registration date : 13.01.2008

Майка ми ме подозира Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майка ми ме подозира   Майка ми ме подозира Icon_minitimeЧет Мар 13, 2008 2:59 pm

Явно нямаш доверие на майка си. Sad Сподели, че го харесваш и така...Тя може да ти помогне, да те посъветва...
Върнете се в началото Go down
Miss_Sunshine
Admin
Miss_Sunshine


Брой мнения : 519
Age : 31
Registration date : 07.10.2007

Майка ми ме подозира Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майка ми ме подозира   Майка ми ме подозира Icon_minitimeВто Мар 18, 2008 1:42 pm

Не обръщай никакво внимание на майка си по въпроса.Предполагам,че родителите на всички тийнове така се базикат с тях, но... минало - заминало...
Върнете се в началото Go down
https://mydream.bulgarianforum.net
Sponsored content





Майка ми ме подозира Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майка ми ме подозира   Майка ми ме подозира Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Майка ми ме подозира
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Teen DrEaM форуми :: Тийн проблеми =(-
Идете на: