Teen DrEaM форуми
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Teen DrEaM форуми

Have FUN !!!
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Ами ако той...

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Teen_F
Готин тийн
Готин тийн
Teen_F


Брой мнения : 53
Age : 29
Registration date : 03.03.2008

Ами ако той... Empty
ПисанеЗаглавие: Ами ако той...   Ами ако той... Icon_minitimeПон Мар 03, 2008 1:24 am

Какво бихте направили и как бихте реагирали, ако той просто ви зареже без да каже нищо... Идва при вас.Казва ви "Късаме....по .... абе причината не е важна" и си тръгва. Причината според мен е МНОГО ВАЖНА.Когато го настигнах и го питах за причината, той каза, че не харесвал приятелите ми и ако трябва да сме гаджета е трябвало да избирам между него и приятелите ми...и за това каза, че иска да скъсаме, защото ме обича, и не иска да ми причинява такава болка...и не иска да ме кара да избирам. Какво да правя !? Ами ако той... 649209
Върнете се в началото Go down
JuSt_LaDy_
Най-сладкия/ата тийнейджър/ка
Най-сладкия/ата  тийнейджър/ка
JuSt_LaDy_


Брой мнения : 125
Registration date : 16.02.2008

Ами ако той... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ами ако той...   Ами ако той... Icon_minitimeПон Мар 03, 2008 7:18 am

Има м0мчета,к0йт0 късат п0 ужасн0 тъпи причини...кат0 например миналата г0дина едн0 мм0мче скъса с една м0я фр щ0т мн0г0 учила...ужасссссс....аз тфа не м0га да г0 приема...чек уе ч0век миналата г0дина `и бяха изпитите...ккф0 `и вика мн0г0 учиш...мн0г0 тъпа п0стъпка...
Върнете се в началото Go down
Teen_F
Готин тийн
Готин тийн
Teen_F


Брой мнения : 53
Age : 29
Registration date : 03.03.2008

Ами ако той... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ами ако той...   Ами ако той... Icon_minitimeВто Мар 04, 2008 5:11 am

Да, но аз уважавам причината му. Но проблема, е че причината съм аз и моите приятели. Не всички приятели, отностно най-добрите ми приятели - много ги харесва, но тези дето аз им викам "познати"...не ги одобрява, защото са много лигави и т.н... И той не иска да ми причинява по-голямо болка после, когато няма да издържи и ще се скара с тях /защото те му се подигварат по какъв ли не начин/...и когато той ме скъса аз престанах да се виждам с тях... Сигурна съм, че още ме обича, но ... не знам какво да правя.
Върнете се в началото Go down
Miss_Sunshine
Admin
Miss_Sunshine


Брой мнения : 519
Age : 31
Registration date : 07.10.2007

Ами ако той... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ами ако той...   Ами ако той... Icon_minitimeВто Мар 04, 2008 5:22 am

Ами опитай се да го заговориш отново и да му се извиниш за държанието на приятелите си, не че си виновна.Защото така ще се издигнеш в очите му, пък и наистина не му е било приятно и с едно такова извинение ще му олекне. Кажи му, че вече не се виждаш с тях /пък и мисля, че не си и струва да го правиш../ и така...
Върнете се в началото Go down
https://mydream.bulgarianforum.net
Teen_F
Готин тийн
Готин тийн
Teen_F


Брой мнения : 53
Age : 29
Registration date : 03.03.2008

Ами ако той... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ами ако той...   Ами ако той... Icon_minitimeВто Мар 04, 2008 5:32 am

Не знам как да го заговоря.Чувствам се ужасно.В случая май аз съм си виновна. Той е много свестно и разбрано момче... Пък и ме е срам.. Ами ако той... 858634

Предварително благодаря.Ами ако той... 20582
Върнете се в началото Go down
Miss_Sunshine
Admin
Miss_Sunshine


Брой мнения : 519
Age : 31
Registration date : 07.10.2007

Ами ако той... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ами ако той...   Ами ако той... Icon_minitimeСря Мар 05, 2008 6:38 am

Той дава ли ти знаци, че все още е влюбен в теб ?
Сигурна ли си, че не си въобразяваш, че може да има нещо след всичко това... ?
Върнете се в началото Go down
https://mydream.bulgarianforum.net
Teen_F
Готин тийн
Готин тийн
Teen_F


Брой мнения : 53
Age : 29
Registration date : 03.03.2008

Ами ако той... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ами ако той...   Ами ако той... Icon_minitimeНед Мар 09, 2008 12:50 am

Определено.Поглежда ме с един як поглед.Отвреме на време когато никой не ни гледа ми се усмихва и т.н...
Върнете се в началото Go down
Dragon
Най-сладкия/ата тийнейджър/ка
Най-сладкия/ата  тийнейджър/ка
Dragon


Брой мнения : 85
Age : 30
Location : pri lubovta
Registration date : 27.12.2007

Ами ако той... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ами ако той...   Ами ако той... Icon_minitimeСря Мар 12, 2008 2:20 am

Ако бях на твое място.Щах да седна да поговоря с него.После да го извикам в компанията и да се разберат по между си.АМа ако се стигне до бой,вече щях да се намеся.
Върнете се в началото Go down
http://hogwartspotter.forumi.bg/
harmaqni_666

harmaqni_666


Брой мнения : 8
Age : 28
Registration date : 13.01.2008

Ами ако той... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ами ако той...   Ами ако той... Icon_minitimeЧет Мар 13, 2008 3:02 pm

Да му биеш шута - това трябва да направиш. Не може да те обича и да те кара да избира - това не е любов...
Върнете се в началото Go down
Teen_F
Готин тийн
Готин тийн
Teen_F


Брой мнения : 53
Age : 29
Registration date : 03.03.2008

Ами ако той... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ами ако той...   Ами ако той... Icon_minitimeВто Мар 18, 2008 1:57 pm

А любов ли ще е ако от моя страна аз го карам да прави неща, които не желае и го карам да стои с хора, които не понася и... го обиждат и т.н... Мисля, че не.Тъй, че аз разбрах какви хора са тези специално мои бивши приятели и сега с тях сме само на "здр" и "чао"... Нищо повече. С него вече сме на път да се "сдобрим" един вид..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Ами ако той... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ами ако той...   Ами ако той... Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Ами ако той...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Teen DrEaM форуми :: Тийн проблеми =(-
Идете на: