Teen DrEaM форуми
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Teen DrEaM форуми

Have FUN !!!
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 ТИ,АЗ и Моя Милост

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Miss_Sunshine
Admin
Miss_Sunshine


Брой мнения : 519
Age : 31
Registration date : 07.10.2007

ТИ,АЗ и Моя Милост Empty
ПисанеЗаглавие: ТИ,АЗ и Моя Милост   ТИ,АЗ и Моя Милост Icon_minitimeСъб Ное 17, 2007 3:31 am

Не се чудете на странното име, което сложих на темата.Много е простичко.В темата ще говорим за НАС - което значи - за вас, за другите около вас и въобще за характерите на хората и за вашия характер... сами за себе си. Пишете вие - аз по-късно. Arrow Arrow Arrow


Последната промяна е направена от Miss_Sunshine [admin] на Нед Мар 02, 2008 11:40 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
https://mydream.bulgarianforum.net
Happy_girl
Истински тийн
Истински тийн
Happy_girl


Брой мнения : 282
Registration date : 08.10.2007

ТИ,АЗ и Моя Милост Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТИ,АЗ и Моя Милост   ТИ,АЗ и Моя Милост Icon_minitimeНед Ное 18, 2007 6:33 am

Ти Miss_Sunshine добра душичка си..като кой ли :roll: ...нещото,което мразя в тебе е...че Обичаш да дразниш хората,много си Капризна... Twisted Evil иначе...си много Готин човек...и имаш Голямо Сърце...:D и т.н...


Едноо...ми е Чудно дали е така...мн.хора са ми казвали,че имам Странен Характер..oburkan
Върнете се в началото Go down
Miss_Sunshine
Admin
Miss_Sunshine


Брой мнения : 519
Age : 31
Registration date : 07.10.2007

ТИ,АЗ и Моя Милост Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТИ,АЗ и Моя Милост   ТИ,АЗ и Моя Милост Icon_minitimeПон Ное 19, 2007 6:57 am

ТИ ИМАШ МНОГО СТРАНЕН ХАРАКТЕР!!!

Нappy_girl, ти се паникьосваш много бързо, малко си страхлива и се боиш от сантиментални неща /като това да си отрежеш косата/ Laughing ... Голямо мрънкало си и много се оплакваш.Понякога когато си раздразнена човек просто е най-добре да не ти се мярка пред очите, защото ти като си в лошо настроение си способна да съсипеш деня на всеки... В такива моменти си непоносима и нетърпима. Но иначе си много реалистичен човек.Имаш някакво странно качество.Аз също имам това качество от части, но не същото.Ти откриваш нещо положително във всеки, докато аз търся красотата, финеса и хубавото, добро чувство навсякъде... просто си си такава и знам, че никога, ама НИКОГА няма да се промениш... "Малко" си лигава...ама това времето го лекува.Много хора познавам, които са лигави даже повече от тебе и съм сигурна, че всички вие ще се промените и няма да останете такива лигльовци /и някой са големи дечковци... дори и ти малко, но споко - всичко ще се промени/ ... Много си симпатична и сладичка...Продължавай в същия дух, но само за някой неща.

Благодаря, за описанието на характера ми. Wink

П.П. А и отностно навиците.... Имаш доста навици за момента, но виждам, че се опитваш да ги премахнеш, което значи, че си амбициозна да се промениш.Продължавай все така.А и ако обичаш не крии тайни от мен !!! ...И не млъкваш да говориш ! Просто трябва да запомниш, че мълчанието понякога е злато !!!... Wink


Последната промяна е направена от Miss_Sunshine [admin] на Нед Мар 02, 2008 11:41 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://mydream.bulgarianforum.net
Happy_girl
Истински тийн
Истински тийн
Happy_girl


Брой мнения : 282
Registration date : 08.10.2007

ТИ,АЗ и Моя Милост Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТИ,АЗ и Моя Милост   ТИ,АЗ и Моя Милост Icon_minitimeПон Ное 19, 2007 8:27 am

И Ти си лигава и си дечко понякога(ми и възрастните са понякога Дечковци..или се лигавят с децата си..или там,с които и да било)...!!!Мии..относно моите навици почти няма такива...и Вашите Забележки край нямат... Спирачки няматее!!...:roll: И така лека полека изчезват..А тии,като почнеш да дразниш някой Спирачки нямаш!!!Twisted Evil :no: Exclamation qdosano ...

Който ме иска ще ме търпи такава .. каквато съм си..Независимо дали съм Капризна,Лигава и т.н..а мене някой пита ли как търпя понякога твоите капризи...или простотиите на някои хора и т.н..Ама Ви търпя,като си Ви Обичкам angel ще Ви търпя,какво ще Ви правя?!? :}}} а и да Отбележа аз се паникьосвам понякога-Не Винаги!!Няма Перфектни и Безгрешни Хора на тая Земя!Така,че който си търси Перфектно и Безгрешно момиче/момче Успех В Търсенето..Еее сега,ако тръгнем да се Описвамее...ехее.. :sleep:

Благодаря Ти за описанието на моят Характер!Wink plezene
Върнете се в началото Go down
Miss_Sunshine
Admin
Miss_Sunshine


Брой мнения : 519
Age : 31
Registration date : 07.10.2007

ТИ,АЗ и Моя Милост Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТИ,АЗ и Моя Милост   ТИ,АЗ и Моя Милост Icon_minitimeПон Ное 19, 2007 10:44 am

1.Ехе...за навиците ще говорим някой друг път.Дълга тема.Трябва обаче да поканим и някой друг да присъства.

2.Ти не спираш да се лигавиш.

3.Така е, всеки има и плюсове и минуси, но ВЪПРЕКИ ТОВА всички трябва да са стремим към съвършенство.Има кой да търпи и тебе и мене.... въобще всички си имаме сродни души, които да ни търпят и да ни обичат. lol!

------------
Всичко си има граници, но не и човешката глупост !


Последната промяна е направена от Miss_Sunshine [admin] на Нед Мар 02, 2008 11:41 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://mydream.bulgarianforum.net
Happy_girl
Истински тийн
Истински тийн
Happy_girl


Брой мнения : 282
Registration date : 08.10.2007

ТИ,АЗ и Моя Милост Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТИ,АЗ и Моя Милост   ТИ,АЗ и Моя Милост Icon_minitimeВто Ное 20, 2007 5:11 am

Да...така си е!!!...Ми,точно така,който ни иска ще ни Търпи!angel plezene
Върнете се в началото Go down
Miss_Sunshine
Admin
Miss_Sunshine


Брой мнения : 519
Age : 31
Registration date : 07.10.2007

ТИ,АЗ и Моя Милост Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТИ,АЗ и Моя Милост   ТИ,АЗ и Моя Милост Icon_minitimeСря Ное 21, 2007 6:36 am

В последно време забелязвам две мой качества да се проявяват много често и много силно:

- все намирам начин да дразя хората когато поискам plezene
- имам много силно шесто чувство ... много силно !


Последната промяна е направена от Miss_Sunshine [admin] на Нед Мар 02, 2008 11:41 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://mydream.bulgarianforum.net
Dragon
Най-сладкия/ата тийнейджър/ка
Най-сладкия/ата  тийнейджър/ка
Dragon


Брой мнения : 85
Age : 30
Location : pri lubovta
Registration date : 27.12.2007

ТИ,АЗ и Моя Милост Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТИ,АЗ и Моя Милост   ТИ,АЗ и Моя Милост Icon_minitimeЧет Дек 27, 2007 9:59 am

Еми нете познавам,но като чета коментарите,ми се виждаш точно копие на мене.
Върнете се в началото Go down
http://hogwartspotter.forumi.bg/
Miss_Sunshine
Admin
Miss_Sunshine


Брой мнения : 519
Age : 31
Registration date : 07.10.2007

ТИ,АЗ и Моя Милост Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТИ,АЗ и Моя Милост   ТИ,АЗ и Моя Милост Icon_minitimeПет Дек 28, 2007 11:17 am

:D О.К. Аз не те познавам и ще се съглася...като те опозная по коментарите ще те опиша ! Wink

А сега нека се опиша аз за себе си:

Ами аз съм много земно момиче, не хвърча по облаците и не си губя времето с мечти, а действам. Не говоря много, но когато се налага - нямам спирка. Аз съм много спонтанен човек и действам много бързо, почти на секундата въобще без да мисля... Мисля после ! Laughing
Не съм доверчива и съм предпазлив човек, опознавам хората като под лупа и ги проучвам до краен предел ...и чак тогава започвам да им се доверявам !
Аз, по мое мнение съм много решителен човек и решавам много бързо. Издържам на напрежение, в моменти дори невъзможни за целта... Мразя да правя компромиси, въпреки, че понякога се налага... Трудно, много трудно прощавам, но простя ли ... до там.
Както казах съм голяма актриса и не ме е страх да се изпълча пред когото и да е в името на нещо скъпо за мен !
Готова съм на всичко за приятелите си ...за тях бих умряла. Те са ми много скъпи и много държа на тях.
Не съм нервен човек и много рядко си изпускам нервите, но като избухна става лошо...много лошо ! Като се ядосам направо да не си ми пред очите !

Много хора са ми казвали, че имам силен характер и много твърд. Казвали са ми, че не съм корав човек, че съм много издръжлива и че съм много смела... но това оставям да го преценят другите...
Мразя най-много лъжите и измамите, лъжците и тия дето ми се правят на "по-по-най"...
Обичам да чета книги и най-много обичам фентъзи и приключенски романи... Чела съм много и това въобще е много дълга тема...
Любознателна съм и обичам да знам много !...В училище съм окей с оценките и всикчо е под контрол ! Laughing И с един мой съученик непрекъснато се съзтезаваме по успех... е аз винаги бия ! cheers
Аз съм рязка и много обичам да дразня враговете си... Винаги можеш да си любезен с някой, за който въобще не ти пука !

За любовта... Ми аз обичам и съм обичан човек Laughing ... Не се влюбвам често...всъщност до сега съм се влюбвала само един път... и продължавам да съм си влюбена ! inlove
Казвали са ми, че около мен винаги витае някаква загадъчност ... Казват, че съм странно момиче и не приличам на другите...но това другите го твърдят...тяхна е преценката !

Та както казах вече, голяма бунтарка съм... за това сега няма да пиша, защото вече доста редове изписах в друга тема за тази моя черта...
Много любопитен човек съм !!! ... С двете ръце твърдя, че винаги съм изпълнена с горещо любопитство за какво ли не... и винаги си задоволявам любопитството ...рано или късно ! Wink
Това мое любопитство винаги ме кара да си вра носа там където не ми е работа и по тази причина откривам любопитни работи, които много малко хора знаят, а понякога и дори никой не ги знае !
Имам много развито шесто чувство от и вътрешна интуиция. Точно на това се дължи решителността и спонтания ми характер... Винаги карам на шесто чувство !!! Инстинкт просто !... Пък и винаги много силно се вслушвам във вътрешния си глас ... Той винаги ми подстказва истината
Падам си малко по "самоубийствата"... Laughing в смисъл, че правя неща, които никой нормален човек не би дръзнал да направи... Катеря се по покриви на огромни височини, скачам от високо, минавам през места дето имам чувството, че човешки крак не е стъпвал...и т.н... И обичам болката, защото знам, че щом боли значи съм на прав път !
Казват, че съм дива... :roll: ... Ми какво да се прави... обичам предизвикателствата и не се предавам лесно !
Бива ме много в плановете и статегиите... просто от опит...
Имам кураж за много неща и съм свикнала много хора да ме подценяват, но обикновенно си изигравам картите така, че да оставя хората със зяпнала уста ... Arrow
Не съм страхливка по мое мнение и ми стиска за много неща...

Имам вградено качество да разбирам хората и много хора както казах ми имат доверие... :D
Като имам цел я постигам с цената на всичко и съм готова на всичко за близък човек...
В мене адреналина винаги кипи и просто това ми е в кръвта... Много често поемам рискове, даже много големи, и винаги играя по моите правила !!!
Най..ама най-важното нещо за мене в тоя живот е свободата... Тя е всичко за мене !... Ако нямам свобода, все едно нямам въздух...

И като финални думи ще кажа :
Обичам си живота, и знам, че и той ме обича !!! Arrow

------------------------------------------
На вас оставям да си направите изводи за характера ми и лично за мен !... Ваша е думата сега за мене...
Върнете се в началото Go down
https://mydream.bulgarianforum.net
Sponsored content





ТИ,АЗ и Моя Милост Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТИ,АЗ и Моя Милост   ТИ,АЗ и Моя Милост Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
ТИ,АЗ и Моя Милост
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Teen DrEaM форуми :: Живота-
Идете на: