Teen DrEaM форуми
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Teen DrEaM форуми

Have FUN !!!
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Шантави сънища

Go down 
+2
Happy_girl
Miss_Sunshine
6 posters

Сънувате ...
...случилото се през деня
Шантави сънища Poll_left0%Шантави сънища Poll_right
 0% [ 0 ]
...първата ви целувка
Шантави сънища Poll_left0%Шантави сънища Poll_right
 0% [ 0 ]
...вашите сбъднати мечти
Шантави сънища Poll_left43%Шантави сънища Poll_right
 43% [ 3 ]
...ужаси, в които вие раздполагате с главната роля
Шантави сънища Poll_left29%Шантави сънища Poll_right
 29% [ 2 ]
...кошмари, от които направо не можете да спите
Шантави сънища Poll_left0%Шантави сънища Poll_right
 0% [ 0 ]
...филма, които гледахте снощи
Шантави сънища Poll_left14%Шантави сънища Poll_right
 14% [ 1 ]
...не сънувате
Шантави сънища Poll_left0%Шантави сънища Poll_right
 0% [ 0 ]
...обикновенни случки в ежедневието свързани с вас
Шантави сънища Poll_left0%Шантави сънища Poll_right
 0% [ 0 ]
...апокалипсисът
Шантави сънища Poll_left0%Шантави сънища Poll_right
 0% [ 0 ]
...непознати
Шантави сънища Poll_left14%Шантави сънища Poll_right
 14% [ 1 ]
Общо гласове : 7
 

АвторСъобщение
Miss_Sunshine
Admin
Miss_Sunshine


Брой мнения : 519
Age : 31
Registration date : 07.10.2007

Шантави сънища Empty
ПисанеЗаглавие: Шантави сънища   Шантави сънища Icon_minitimeСъб Окт 27, 2007 9:35 am

Кои са вашите откачени сънища... а може би са кошмари, или блянове... или.. айде казвайте !!!


Последната промяна е направена от Miss_Sunshine [admin] на Нед Мар 02, 2008 9:16 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://mydream.bulgarianforum.net
Happy_girl
Истински тийн
Истински тийн
Happy_girl


Брой мнения : 282
Registration date : 08.10.2007

Шантави сънища Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шантави сънища   Шантави сънища Icon_minitimeСъб Окт 27, 2007 10:22 am

Амии...аз снощи сънувах няколко сънища...един от тях беше-Аз и ти се записваме на плуване с др.хора...и след време почваме да ходим по турнета и да печелим първи места,ходим в чужбина и почти винаги се връщаме с купи,медали...И ставаме много известни...king cheers :D и т.н...

Ухаа...представи си наистина да стане така...Laughing ...което сигурно няма да стане,но ако станее...cheers king :(3):
Върнете се в началото Go down
Miss_Sunshine
Admin
Miss_Sunshine


Брой мнения : 519
Age : 31
Registration date : 07.10.2007

Шантави сънища Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шантави сънища   Шантави сънища Icon_minitimeСъб Окт 27, 2007 10:32 am

...Което няма да стане, но ако стане....ще е много яко !Laughing

Аз сънувах снощи, ОТНОВО, ча спасявам човешки живот /за пореден път :shock: /

Аз снощи сънувах, че съм нещо като супер-герой и съм при някаква скала с някакви др супер-герои и трбява да спасим някакъв човек /момиче на не повече от 17/, което се бе заклещило насред някакъв ОГРОМЕН водопад насред някаква пукнатина в скалата. И аз нямах др избор и скочих от върха на водопада и ..нз и аз как да го опиша ... едно въже, което завършваше с много остра стрела докато падах го хвърлих срещу водата и то се закачи някъде отзад... и аз трябваще на премина през водата... хиляди тонове вода !!!-... и налягането беше направо свърх силно... и някак успях да мина вече почти премазана от падащата вода... премръзнала, защото се озовах мокра насред някаква пещера ... и я спасих... но изпаднах в безсъзнание...и само чувах др после как идват и се опитват да ме свестят... но май бях умряла... и си мислех, че това, че чувам се дължи на това, че вече съм дух ... и мислех, че никога няма да се освободя от тялото си... но на сутринта сестра ми така хубаво ме измъкна от тялото ми, че направо не е за разправяне ... Шантави сънища Icon_lol

и още един сън....


Сънувах, че се изгубвам насред морето и плувам... /пак това плуване Laughing / и плувам, плувам...плувам... и така някак после разбрах, че съм преплувала тихия океан !!! cheers :shock: :affraid: Laughing :suspect:


Ей, че яко...де да беше истина.... щях да съм човека-амфибия
Върнете се в началото Go down
https://mydream.bulgarianforum.net
Miss_Sunshine
Admin
Miss_Sunshine


Брой мнения : 519
Age : 31
Registration date : 07.10.2007

Шантави сънища Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шантави сънища   Шантави сънища Icon_minitimeНед Окт 28, 2007 1:59 am

О, тази вечер сънувах мн гаден сън.

Сънувах, че ме отвлича мафията... И после приятелите ми се опитват да проникнат във някаква строго охранявана сграда, където ме държат... И Happy_girl, ти докато ходехте през един коридор тихо, тихо...ти падна в една шахта... Laughing ...И после др те викаха, ама от теб ни, вест ни кост...и най-накрая и те горките скочиха след тебе ... veselqk ....каква комедия беше... И после име се заклещи докато минаваше през един вентилационен коридор... :roll: ...и после някой др човек падна от асансьора надолу... и се измъкна на косъм... а един др човек пусна вирус в компютрите на мафията... и после аз успях да ви дам някак сигнал ... и вие с JPS устройството ме открихте... и после избягахме по покривите на някакви гаражи... и т.н... Беше като някой екшън филм с много комедия Laughing Laughing Laughing


Последната промяна е направена от Miss_Sunshine [admin] на Нед Мар 02, 2008 9:21 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://mydream.bulgarianforum.net
Cristalnoto Bonbonche
Професор Тийнейджър
Професор Тийнейджър
Cristalnoto Bonbonche


Брой мнения : 157
Registration date : 08.10.2007

Шантави сънища Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шантави сънища   Шантави сънища Icon_minitimeНед Окт 28, 2007 5:55 am

Аз днес сънувах 2 съня наведнъж. Вижте какво стана:
Първия беше като със свако ми сме на някакъв кораб и като в карибски пирати трябва да го обърнем докато я има зелената искра. И нищо особено иначе. После изведнъж чух думите phpbb и се озовах в класната стая с момчето, което харесвам и слушах музика на телефона му. И той ме питаше какво значи phpbb и аз му обяснявам, после ме попита какво значи html и аз пак му обяснявам 100 часа. И накрая тръгнахме да се разхождаме по коридора, а той по едно време си погледна часовника и каза че трябва да тръгвал и ме целуна inlove и избяга нанякъде. А най-странното е че преди 3 дни той наистина ме попита какво значи phpbb??? И аз му обясних и послеведнага след това ме целуна и...избяга!
Върнете се в началото Go down
http://funforum.my-free-forums.com
Miss_Sunshine
Admin
Miss_Sunshine


Брой мнения : 519
Age : 31
Registration date : 07.10.2007

Шантави сънища Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шантави сънища   Шантави сънища Icon_minitimeНед Окт 28, 2007 11:00 am

Втората чмаст от съня наистина е впечатляваща ! Laughing


Последната промяна е направена от Miss_Sunshine [admin] на Нед Мар 02, 2008 9:21 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://mydream.bulgarianforum.net
Cristalnoto Bonbonche
Професор Тийнейджър
Професор Тийнейджър
Cristalnoto Bonbonche


Брой мнения : 157
Registration date : 08.10.2007

Шантави сънища Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шантави сънища   Шантави сънища Icon_minitimeНед Окт 28, 2007 11:12 am

Ох да определено...де да беше реалност!
Върнете се в началото Go down
http://funforum.my-free-forums.com
Miss_Sunshine
Admin
Miss_Sunshine


Брой мнения : 519
Age : 31
Registration date : 07.10.2007

Шантави сънища Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шантави сънища   Шантави сънища Icon_minitimeПон Окт 29, 2007 12:07 pm

E все пак те е целунал....не ти ли стига !? Laughing


Последната промяна е направена от Miss_Sunshine [admin] на Нед Мар 02, 2008 9:22 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://mydream.bulgarianforum.net
Cristalnoto Bonbonche
Професор Тийнейджър
Професор Тийнейджър
Cristalnoto Bonbonche


Брой мнения : 157
Registration date : 08.10.2007

Шантави сънища Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шантави сънища   Шантави сънища Icon_minitimeПон Окт 29, 2007 12:10 pm

Ами...не знам. Може би не, не знам...
Върнете се в началото Go down
http://funforum.my-free-forums.com
§ BlOoD AnD ChOcOlaTe §

§ BlOoD AnD ChOcOlaTe §


Брой мнения : 7
Age : 31
Location : Somewhere I belong.. (:
Registration date : 03.11.2007

Шантави сънища Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шантави сънища   Шантави сънища Icon_minitimeСъб Ное 03, 2007 1:25 pm

При мен е доста странно..понякога,когато нещата от деня,или даден филм или дадена история ме впечатлят,вечерта ги сънувам,но попроменени..
Друг пък сънувам и на сутринта помня само,че съм сънувала странен сън,но самият него не си го спомням колкото и да се опитвам.
Друг път сънувам ужаси,кошмари..много зловещи неща и понякога част от тях стават реалност.
Попринцип имам супер силна интуиция и развито шесто чувство и усещам,кога някои от ъснищата ми имат значение...
Например сънувам нещо,което на момента си спомням много малка част,а после то ми се случва..и тогава се чувствам,все едно го изживявам втори път...понякога не съм напълно заспала и сама измислям сюжета на сънищата си...друг път просто не сънувам.
Дооста е дълго за обяснение.
Върнете се в началото Go down
http://www.popomundo.com
Miss_Sunshine
Admin
Miss_Sunshine


Брой мнения : 519
Age : 31
Registration date : 07.10.2007

Шантави сънища Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шантави сънища   Шантави сънища Icon_minitimeНед Ное 18, 2007 8:22 am

Аз започнах твърде често да сънувам кошмари, в които аз разполагам с главната роля и за това спазвам начин, които ме изважда от съня.Така е много по-приятен съня, защото го трансформирам в каквото си поискам.


Последната промяна е направена от Miss_Sunshine [admin] на Нед Мар 02, 2008 9:22 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://mydream.bulgarianforum.net
JuSt_LaDy_
Най-сладкия/ата тийнейджър/ка
Най-сладкия/ата  тийнейджър/ка
JuSt_LaDy_


Брой мнения : 125
Registration date : 16.02.2008

Шантави сънища Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шантави сънища   Шантави сънища Icon_minitimeСъб Фев 16, 2008 7:16 am

Ами аз по принцип не си спомням кфо съм сънувала ама има и такива случей,в които си ги спомням...Най-често сънувам или момчета..познати и непознати...или просто ужаси..
Върнете се в началото Go down
Miss_Sunshine
Admin
Miss_Sunshine


Брой мнения : 519
Age : 31
Registration date : 07.10.2007

Шантави сънища Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шантави сънища   Шантави сънища Icon_minitimeСря Фев 20, 2008 12:21 pm

Laughing Позната история... Laughing
Върнете се в началото Go down
https://mydream.bulgarianforum.net
MaLeNa
Тийнейджър
Тийнейджър
MaLeNa


Брой мнения : 18
Age : 31
Registration date : 15.03.2008

Шантави сънища Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шантави сънища   Шантави сънища Icon_minitimeСъб Мар 15, 2008 8:56 am

сънувам много смахнати сънища,понакога кошмари, друг път много откачени неща,които немога да станат реалност и най странното е че всеки ден сънувам
Върнете се в началото Go down
JuSt_LaDy_
Най-сладкия/ата тийнейджър/ка
Най-сладкия/ата  тийнейджър/ка
JuSt_LaDy_


Брой мнения : 125
Registration date : 16.02.2008

Шантави сънища Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шантави сънища   Шантави сънища Icon_minitimeСъб Мар 15, 2008 10:42 am

Леле на п0следък аз сънувам....Ъъъъъъ...едно момче...ама не съм си изяснила чувствата към него...много е гадно така...и го сънувам в едни такива положения че шапката да ти падне дори и да я нямаш Шантави сънища 141180 Шантави сънища 86912 ...ту се целуваме...ту друго леле ще се побъркам... Шантави сънища 363539
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Шантави сънища Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Шантави сънища   Шантави сънища Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Шантави сънища
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Teen DrEaM форуми :: Живота-
Идете на: