Teen DrEaM форуми
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Teen DrEaM форуми

Have FUN !!!
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 На всичко съм готов/а да чуя думичката "да"

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Miss_Sunshine
Admin
Miss_Sunshine


Брой мнения : 519
Age : 31
Registration date : 07.10.2007

На всичко съм готов/а да чуя думичката "да" Empty
ПисанеЗаглавие: На всичко съм готов/а да чуя думичката "да"   На всичко съм готов/а да чуя думичката "да" Icon_minitimeСря Окт 10, 2007 3:22 am

Всички си обичаме свободата и безконтрола... Wink Но не често родителите играят по наща гайда... а по тяхната... Слагат ни кайшка и бог знае какво следва !!!... :

Как да склониш родителите си да кажат "да"

х. Ти си безнадеждно разхвърляна? Придай на стаяна ти съвсем нов вид - с др думи, почисти я !!! После демонстрирай на родителите си каква добра работа си свършила и им кажи, че в замяна заслужаваш "да.."

х. Залягай здраво над учебниците, за да изкараш отлична оценка по предмет, по който никога не ти е вървряло.

х. Опитай се да "водиш преговори" : например, заменяш две нормални вечери вкъщи за една суперизключително купонджийска вечер навън !!!

х. Когато искаш нещо извънредно, покажи им, че го осъзнаваш.Запази спокойствие и прояви твърдост, без да се стремиш да наделееш на всяка цена !!!
----------------
Вършат работа от личен опит !!! Wink


Последната промяна е направена от Miss_Sunshine [admin] на Нед Мар 02, 2008 9:12 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://mydream.bulgarianforum.net
Dragon
Най-сладкия/ата тийнейджър/ка
Най-сладкия/ата  тийнейджър/ка
Dragon


Брой мнения : 85
Age : 30
Location : pri lubovta
Registration date : 27.12.2007

На всичко съм готов/а да чуя думичката "да" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На всичко съм готов/а да чуя думичката "да"   На всичко съм готов/а да чуя думичката "да" Icon_minitimeЧет Дек 27, 2007 9:46 am

Така е наистина вършат,особено онова за купонджийската вечер.Почти всеки петък го прилагам,на наще и те все не се усещат,а ако случайно ме неми разрешат да излезна ,имам си алибита за такива работи винаги помагат
Върнете се в началото Go down
http://hogwartspotter.forumi.bg/
Miss_Sunshine
Admin
Miss_Sunshine


Брой мнения : 519
Age : 31
Registration date : 07.10.2007

На всичко съм готов/а да чуя думичката "да" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На всичко съм готов/а да чуя думичката "да"   На всичко съм готов/а да чуя думичката "да" Icon_minitimeПет Дек 28, 2007 8:28 am

Ами аз съм невероятен дипломат и почти винаги "печеля" делото с преговорите... Тъй че аз като имам цел я постигам на всяка цена !!! ... И ако не помогнат преговорите /което се случва в много крайни случай/ тогава прилагам и крайни номера... Всеки път гледам да измислям различни неща, за да не ме хванат... Последния път когато не ми дадоха да изляза и на всичкото отгоре ме наказаха и ме заключиха в стаята ми ... тогава отворих прозореца /на първия етаж - да сме наясно Laughing / и си излязох навън като заличих всички следи и знаех, че ще ме повикат за вечерята, която започва в 8:30 ч. и се върнах в стаята си в 8:25, затворих хубаво прозореца сякаш не е пипан и грабнах в последната секунда една книга, която бях захвърлила на леглото и се направих, че чета когато майка ми влезе и ме извика... cheers


Последната промяна е направена от Miss_Sunshine [admin] на Нед Мар 02, 2008 9:12 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://mydream.bulgarianforum.net
Dragon
Най-сладкия/ата тийнейджър/ка
Най-сладкия/ата  тийнейджър/ка
Dragon


Брой мнения : 85
Age : 30
Location : pri lubovta
Registration date : 27.12.2007

На всичко съм готов/а да чуя думичката "да" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На всичко съм готов/а да чуя думичката "да"   На всичко съм готов/а да чуя думичката "да" Icon_minitimeПет Дек 28, 2007 8:34 am

О тва нищо нее
Аз бях наказана да не излизам и знаех ,чее ще ме повикат в 9 часа да ядем.Така звъннах на един фр по скайпа,и той ме искара.Взе въже и го умотахме на терасата.Спуснах се по него и излезнах.Върнах сее в 8.50.Ддох му въжето и седнах на скайпа.Майка влиза в тоя момент и точно тогава вика.АЙде излизай издържа си наказанието,а пък на мен ми мина яда.Тогава се смях до полуда.Тва беше интересна случка.Вссе пак сме на втория етаж.
Върнете се в началото Go down
http://hogwartspotter.forumi.bg/
Miss_Sunshine
Admin
Miss_Sunshine


Брой мнения : 519
Age : 31
Registration date : 07.10.2007

На всичко съм готов/а да чуя думичката "да" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На всичко съм готов/а да чуя думичката "да"   На всичко съм готов/а да чуя думичката "да" Icon_minitimeПет Дек 28, 2007 9:02 am

О, това е старомоден вариант...
Един път една приятелка се беше заключила у тях и нямаше как да излезе, а входа им беше обгазен...Обади ми се по GSM-а и аз веднага отидох... вратата нямаше как да я отворим нито отвън, нито от вътре... И оставаше само едно - терасата /само на тераси ми върви Laughing .../ и тя живее на първия етаж... На входа от страни има черен петален парапет висок около метър... качих се на него и се хванах за металната ограда на терасата, после си сложиш крака на канала за водата и се преметнах на терасата ... тя ми отвори и каза "как се сети" ... при което и двете се засмяхме ...слязохме навън и така ... Беше яко, но имам и по интересни случки, които не са за разправяне Laughing Wink Arrow






Последната промяна е направена от Miss_Sunshine [admin] на Нед Мар 02, 2008 9:14 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
https://mydream.bulgarianforum.net
Dragon
Най-сладкия/ата тийнейджър/ка
Най-сладкия/ата  тийнейджър/ка
Dragon


Брой мнения : 85
Age : 30
Location : pri lubovta
Registration date : 27.12.2007

На всичко съм готов/а да чуя думичката "да" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На всичко съм готов/а да чуя думичката "да"   На всичко съм готов/а да чуя думичката "да" Icon_minitimeПет Дек 28, 2007 9:24 am

Аз също имам.Катерила съм се по дървета,от там на покрива на една къща зада спаса най-добрата си приятелка.Беше забавно,но само аз се сетих,мале тея дървета бяха кестени и беше яко.
Върнете се в началото Go down
http://hogwartspotter.forumi.bg/
Miss_Sunshine
Admin
Miss_Sunshine


Брой мнения : 519
Age : 31
Registration date : 07.10.2007

На всичко съм готов/а да чуя думичката "да" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На всичко съм готов/а да чуя думичката "да"   На всичко съм готов/а да чуя думичката "да" Icon_minitimeПет Дек 28, 2007 9:51 am

По орех и по вишна е най-трудно катеренето особено по височини... от личен опит го знам - много се хлъзга и даже съм падала от много високо...

П.П. Имам и изследователски експедиции с приятели, и сме откривали неща, за които или никой не знае или отдавна ги е забравил ...


Последната промяна е направена от Miss_Sunshine [admin] на Нед Мар 02, 2008 9:13 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://mydream.bulgarianforum.net
JuSt_LaDy_
Най-сладкия/ата тийнейджър/ка
Най-сладкия/ата  тийнейджър/ка
JuSt_LaDy_


Брой мнения : 125
Registration date : 16.02.2008

На всичко съм готов/а да чуя думичката "да" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На всичко съм готов/а да чуя думичката "да"   На всичко съм готов/а да чуя думичката "да" Icon_minitimeСъб Фев 16, 2008 7:14 am

Хммммм признавам,че вършат огромна работа..ама при мене не действат..щот винаги един от двамата е съгласен(или и двамата ама тфа са крайни случеи Laughing :D )...и аз така леко слушам този,който е съгласен и винаги минавам...
Върнете се в началото Go down
Miss_Sunshine
Admin
Miss_Sunshine


Брой мнения : 519
Age : 31
Registration date : 07.10.2007

На всичко съм готов/а да чуя думичката "да" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На всичко съм готов/а да чуя думичката "да"   На всичко съм готов/а да чуя думичката "да" Icon_minitimeСря Фев 20, 2008 12:22 pm

Както се казва - Минааш м/у капките. Хитро. Wink
Върнете се в началото Go down
https://mydream.bulgarianforum.net
Sponsored content





На всичко съм готов/а да чуя думичката "да" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На всичко съм готов/а да чуя думичката "да"   На всичко съм готов/а да чуя думичката "да" Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
На всичко съм готов/а да чуя думичката "да"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Teen DrEaM форуми :: Живота-
Идете на: