Teen DrEaM форуми
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Teen DrEaM форуми

Have FUN !!!
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Приятелство между момче и момиче

Go down 
+3
sexy_baby95
Happy_girl
Miss_Sunshine
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Happy_girl
Истински тийн
Истински тийн
Happy_girl


Брой мнения : 282
Registration date : 08.10.2007

Приятелство между момче и момиче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство между момче и момиче   Приятелство между момче и момиче - Page 2 Icon_minitimeСъб Окт 27, 2007 8:18 am

Неее....нямам просто не съм присъствала...на това събитие!
Върнете се в началото Go down
Miss_Sunshine
Admin
Miss_Sunshine


Брой мнения : 519
Age : 31
Registration date : 07.10.2007

Приятелство между момче и момиче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство между момче и момиче   Приятелство между момче и момиче - Page 2 Icon_minitimeСъб Окт 27, 2007 8:21 am

Happy_girl написа:
Неее....нямам просто не съм присъствала...на това събитие!

Хич !!! ... Абе както и да е ...имаш проблем със паметта... А, не .. сори... Ти тогава беше там, ама беше заета с други хора... Приятелство между момче и момиче - Page 2 363539


Последната промяна е направена от Miss_Sunshine [admin] на Нед Мар 02, 2008 11:59 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://mydream.bulgarianforum.net
Happy_girl
Истински тийн
Истински тийн
Happy_girl


Брой мнения : 282
Registration date : 08.10.2007

Приятелство между момче и момиче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство между момче и момиче   Приятелство между момче и момиче - Page 2 Icon_minitimeСъб Окт 27, 2007 8:33 am

Ми...не съм съгласна с тебе!...Ама понякой път се занимавам с интересите си!...Ама тогава - Не...ноо както и да е...bla bla
Върнете се в началото Go down
Miss_Sunshine
Admin
Miss_Sunshine


Брой мнения : 519
Age : 31
Registration date : 07.10.2007

Приятелство между момче и момиче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство между момче и момиче   Приятелство между момче и момиче - Page 2 Icon_minitimeСъб Окт 27, 2007 9:12 am

Happy_girl написа:
Ми...не съм съгласна с тебе!...Ама понякой път се занимавам с интересите си!...Ама тогава - Не...ноо както и да е...bla bla


Ооо..я стига~!. ... Не изпадай в крайности... !


Последната промяна е направена от Miss_Sunshine [admin] на Нед Мар 02, 2008 12:00 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://mydream.bulgarianforum.net
Happy_girl
Истински тийн
Истински тийн
Happy_girl


Брой мнения : 282
Registration date : 08.10.2007

Приятелство между момче и момиче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство между момче и момиче   Приятелство между момче и момиче - Page 2 Icon_minitimeСъб Окт 27, 2007 9:22 am

Не изпадам в крайности!!!...Паметта си ми е Супер!...А оня път не се занимавах с интересите си...ама няма значение..
Само дърдориш drun drun bla bla Laughing
Върнете се в началото Go down
Miss_Sunshine
Admin
Miss_Sunshine


Брой мнения : 519
Age : 31
Registration date : 07.10.2007

Приятелство между момче и момиче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство между момче и момиче   Приятелство между момче и момиче - Page 2 Icon_minitimeСъб Окт 27, 2007 9:42 am

Happy_girl написа:
Не изпадам в крайности!!!...Паметта си ми е Супер!...А оня път не се занимавах с интересите си...ама няма значение..
Само дърдориш drun drun bla bla Laughing

Аз ли дърдоря ?...а тогава кой ме обсъждаше с др хора къде съм била, с кого съм била... та дори и за какво сме си говорели... Хм...не ви бърка ! Wink


Последната промяна е направена от Miss_Sunshine [admin] на Нед Мар 02, 2008 12:00 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://mydream.bulgarianforum.net
Happy_girl
Истински тийн
Истински тийн
Happy_girl


Брой мнения : 282
Registration date : 08.10.2007

Приятелство между момче и момиче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство между момче и момиче   Приятелство между момче и момиче - Page 2 Icon_minitimeСъб Окт 27, 2007 10:32 am

Нещо си многоо самоуверена...хммм...помисли си май ни бърка...!!!Wink
Бърка ме мене и то много!:D
Върнете се в началото Go down
Miss_Sunshine
Admin
Miss_Sunshine


Брой мнения : 519
Age : 31
Registration date : 07.10.2007

Приятелство между момче и момиче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство между момче и момиче   Приятелство между момче и момиче - Page 2 Icon_minitimeСъб Окт 27, 2007 10:39 am

king
Happy_girl написа:
Нещо си многоо самоуверена...хммм...помисли си май ни бърка...!!!Wink
Бърка ме мене и то много!:D

И тогава бях самоуверена, но никога няма да узнаеш какво стана тогава... king


Последната промяна е направена от Miss_Sunshine [admin] на Нед Мар 02, 2008 12:00 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://mydream.bulgarianforum.net
Happy_girl
Истински тийн
Истински тийн
Happy_girl


Брой мнения : 282
Registration date : 08.10.2007

Приятелство между момче и момиче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство между момче и момиче   Приятелство между момче и момиче - Page 2 Icon_minitimeСъб Окт 27, 2007 2:33 pm

Оффф...знам какво е станало тогава!...Какво се присети пък за тва сега?!?...:roll:
Върнете се в началото Go down
Miss_Sunshine
Admin
Miss_Sunshine


Брой мнения : 519
Age : 31
Registration date : 07.10.2007

Приятелство между момче и момиче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство между момче и момиче   Приятелство между момче и момиче - Page 2 Icon_minitimeНед Окт 28, 2007 1:21 am

Приятелство между момче и момиче - Page 2 462491 Приятелство между момче и момиче - Page 2 462491 Приятелство между момче и момиче - Page 2 462491


Последната промяна е направена от Miss_Sunshine [admin] на Нед Мар 02, 2008 12:03 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://mydream.bulgarianforum.net
Happy_girl
Истински тийн
Истински тийн
Happy_girl


Брой мнения : 282
Registration date : 08.10.2007

Приятелство между момче и момиче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство между момче и момиче   Приятелство между момче и момиче - Page 2 Icon_minitimeНед Окт 28, 2007 2:42 am

Какво бе ?!?...Laughing Laughing Laughing :D :P
Върнете се в началото Go down
Miss_Sunshine
Admin
Miss_Sunshine


Брой мнения : 519
Age : 31
Registration date : 07.10.2007

Приятелство между момче и момиче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство между момче и момиче   Приятелство между момче и момиче - Page 2 Icon_minitimeНед Окт 28, 2007 3:01 am

Представете си дете, което родителите му /ако е момиче/ го държат настрана от всякакви същества от противоположния пол... Т`ва е направо изтезание !!! karane


Последната промяна е направена от Miss_Sunshine [admin] на Нед Мар 02, 2008 12:03 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://mydream.bulgarianforum.net
Happy_girl
Истински тийн
Истински тийн
Happy_girl


Брой мнения : 282
Registration date : 08.10.2007

Приятелство между момче и момиче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство между момче и момиче   Приятелство между момче и момиче - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 18, 2007 6:42 am

Ооо..че Гадноо!!!Добре,че мойте не са такива!Ох..горкото дете..около него само момичета...а за вбъдеще..ако не се интересува от момчета..а се интересува от момичета..лелелеле...


Познавате ли такива родители?!?...
Върнете се в началото Go down
Miss_Sunshine
Admin
Miss_Sunshine


Брой мнения : 519
Age : 31
Registration date : 07.10.2007

Приятелство между момче и момиче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство между момче и момиче   Приятелство между момче и момиче - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 18, 2007 8:29 am

Да.Приятелка на майка ми.Дъщеря й никъде не излиза.НИКЪДЕ, и то НИКОГА ! Майка му винаги му намира работа и занимания дори, които тя не обича.Ужас.Промила е напълно мозъка на детето си.Никога не бих сторила това с моето дете някой ден... Опази Боже !


Последната промяна е направена от Miss_Sunshine [admin] на Нед Мар 02, 2008 12:04 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://mydream.bulgarianforum.net
Happy_girl
Истински тийн
Истински тийн
Happy_girl


Брой мнения : 282
Registration date : 08.10.2007

Приятелство между момче и момиче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство между момче и момиче   Приятелство между момче и момиче - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 25, 2007 7:38 am

Ми монахините живеят и без мъже...те се отдават на Бог.angel

Едно време,като е имало у-ща само за момичета и у-ща само за момчетата...май и сега се срещат такива oburkan ...

Хората не са умрели,като не излизат,или контактуват с момчета...

Аз донякъде си представям Живот,в който да не контактуваме и да нямаме приятели момчета...Може би ще е по-скучно!Момчетата все измислят по нещо шантаво,все ще те ядосат,или натопят в нещо и т.н. и т.н.А ако живеем без да контактуваме с момчета...оофф а бе не знам..на мен Лично ще ми е скучно!!!...oburkan Вече съвсем се обърках...
Върнете се в началото Go down
Dragon
Най-сладкия/ата тийнейджър/ка
Най-сладкия/ата  тийнейджър/ка
Dragon


Брой мнения : 85
Age : 30
Location : pri lubovta
Registration date : 27.12.2007

Приятелство между момче и момиче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство между момче и момиче   Приятелство между момче и момиче - Page 2 Icon_minitimeПет Дек 28, 2007 12:05 pm

Момче и момиче,да става.Поне при мен става,при други незнам.Аз мисля ,че съществува.
Върнете се в началото Go down
http://hogwartspotter.forumi.bg/
Miss_Sunshine
Admin
Miss_Sunshine


Брой мнения : 519
Age : 31
Registration date : 07.10.2007

Приятелство между момче и момиче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство между момче и момиче   Приятелство между момче и момиче - Page 2 Icon_minitimeПет Дек 28, 2007 12:23 pm

Ами аз не мисля, а съм твърде убедена в това приятелство... Аз имам добри приятели момчета и първо: просто няма начин да се влюбя в тях...няма как да стане...просто усещане...те са супер готини и яки и свестни и..и...ии.. ама не знам, защо това е вътрешно усещане - няма как да се влюбя в тях ... второ: те знаят тайните ми ...повечето... и аз им имам пълно доверие, ценя ги и държа на тях...помагали са ми и т.н...

Тъй че дори от собствен опит знам,че съществува !


Последната промяна е направена от Miss_Sunshine [admin] на Нед Мар 02, 2008 12:04 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://mydream.bulgarianforum.net
Happy_girl
Истински тийн
Истински тийн
Happy_girl


Брой мнения : 282
Registration date : 08.10.2007

Приятелство между момче и момиче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство между момче и момиче   Приятелство между момче и момиче - Page 2 Icon_minitimeПет Дек 28, 2007 12:50 pm

Еее..и аз съм сигурна,че съществуват Приятели момчета!И не виждам какво е лошото и да имаме прятели момчета...:D Wink :roll:
Върнете се в началото Go down
Miss_Sunshine
Admin
Miss_Sunshine


Брой мнения : 519
Age : 31
Registration date : 07.10.2007

Приятелство между момче и момиче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство между момче и момиче   Приятелство между момче и момиче - Page 2 Icon_minitimeПет Дек 28, 2007 12:54 pm

Еми точно там е заблудата - няма лошо ! Arrow


Последната промяна е направена от Miss_Sunshine [admin] на Нед Мар 02, 2008 12:04 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://mydream.bulgarianforum.net
Dragon
Най-сладкия/ата тийнейджър/ка
Най-сладкия/ата  тийнейджър/ка
Dragon


Брой мнения : 85
Age : 30
Location : pri lubovta
Registration date : 27.12.2007

Приятелство между момче и момиче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство между момче и момиче   Приятелство между момче и момиче - Page 2 Icon_minitimeПет Дек 28, 2007 1:37 pm

Наитсина няма лошо,аз харесвам момчетата в компанията,знаят почти всичките ми тайни,не биха ги разказали,защото знаят какви ще са последствитяаа,ценя ги много,те мене също,много пъти са ми помагали ,а аз на тях много често.Яки са и затова им имам доверие,както и те на мен divo 6tastie
Върнете се в началото Go down
http://hogwartspotter.forumi.bg/
Miss_Sunshine
Admin
Miss_Sunshine


Брой мнения : 519
Age : 31
Registration date : 07.10.2007

Приятелство между момче и момиче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство между момче и момиче   Приятелство между момче и момиче - Page 2 Icon_minitimeЧет Фев 21, 2008 12:31 pm

Според мен няма как да сте компание ..въобще няма как една компания да е компания, ако си нямат доверие членовете й... Абсурд !


Последната промяна е направена от Miss_Sunshine [admin] на Нед Мар 02, 2008 12:05 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://mydream.bulgarianforum.net
JuSt_LaDy_
Най-сладкия/ата тийнейджър/ка
Най-сладкия/ата  тийнейджър/ка
JuSt_LaDy_


Брой мнения : 125
Registration date : 16.02.2008

Приятелство между момче и момиче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство между момче и момиче   Приятелство между момче и момиче - Page 2 Icon_minitimeПет Фев 22, 2008 1:16 pm

Miss_Sunshine [admin] написа:
Според мен няма как да сте компание ..въобще няма как една компания да е компания, ако си нямат доверие членовете й... Абсурд !
И аз съм на тфа мнение :roll:
Върнете се в началото Go down
Miss_Sunshine
Admin
Miss_Sunshine


Брой мнения : 519
Age : 31
Registration date : 07.10.2007

Приятелство между момче и момиче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство между момче и момиче   Приятелство между момче и момиче - Page 2 Icon_minitimeСъб Фев 23, 2008 11:46 am

Ами то просто си е така.
Ако нямат членовете доверие един на друг и се държат като че ли са се запознали вчера.... просто не се нарича компания, а временна сбирка Приятелство между момче и момиче - Page 2 363539 Когато има доверие има и приятелство, а тогава всичко е О.К.


Последната промяна е направена от Miss_Sunshine [admin] на Нед Мар 02, 2008 12:06 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://mydream.bulgarianforum.net
JuSt_LaDy_
Най-сладкия/ата тийнейджър/ка
Най-сладкия/ата  тийнейджър/ка
JuSt_LaDy_


Брой мнения : 125
Registration date : 16.02.2008

Приятелство между момче и момиче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство между момче и момиче   Приятелство между момче и момиче - Page 2 Icon_minitimeНед Фев 24, 2008 7:53 am

Miss_Sunshine [admin] написа:
Ами то просто си е така.
Ако нямат членовете доверие един на друг и се държат като че ли са се запознали вчера.... просто не се нарича компания, а временна сбирка Laughing Когато има доверие има и приятелство, а тогава всичко е О.К.
Едно допълнение.... Laughing Laughing Wink
Ако няма разбирателство нито приятелсто....няма компания Laughing
Върнете се в началото Go down
Miss_Sunshine
Admin
Miss_Sunshine


Брой мнения : 519
Age : 31
Registration date : 07.10.2007

Приятелство между момче и момиче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство между момче и момиче   Приятелство между момче и момиче - Page 2 Icon_minitimeВто Фев 26, 2008 11:46 am

Да де...за това говоря !


Последната промяна е направена от Miss_Sunshine [admin] на Нед Мар 02, 2008 12:08 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://mydream.bulgarianforum.net
Sponsored content





Приятелство между момче и момиче - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство между момче и момиче   Приятелство между момче и момиче - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Приятелство между момче и момиче
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Teen DrEaM форуми :: Любовта-
Идете на: