Teen DrEaM форуми
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Teen DrEaM форуми

Have FUN !!!
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Neka vi se predstavq ..

Go down 
АвторСъобщение
Fresh_Gum

Fresh_Gum


Брой мнения : 3
Age : 28
Registration date : 28.08.2009

Neka vi se predstavq .. Empty
ПисанеЗаглавие: Neka vi se predstavq ..   Neka vi se predstavq .. Icon_minitimeПет Авг 28, 2009 2:14 pm

Kazvam se Evgeniq , No mi vikat Jeni .
Pisha taka za6toto nqmam bg ezik.. i ne mojax da si izteglq .. SoRRy ..
Na 13 godini sum .. Moje bi sum nai-malka ot vsi4ki no spored men nqma zna4enie .. stiga 4ovek da se zabavlqva .. godinite nqmat zna4enie {!}{!}{!}
Bix iskala da se opoznaq s vsi4ki i da se spriqtelim ..


KAK NAMERIX TOZI FORUM .. I ZASHTO RESHIX DA SE REGISTRIRAM ..

Ami beshe mi interesno vinagi e hybavo 4ovek da otkriva novi neshta .
I da se zapoznava s novi hora .


HARAKTER .....
Vinagi sum kazvala tova na vsi4ki hora s koity sum se zapoznavala kogato me popitat .. Kakuv e haraktera ti ??
дАвАм лЮбОф нА ВсЕкИ кОйтУ я ЗаСлУжАвА!дАвАм лЮбОф нА ВсЕкИ кОйтУ мЕ УвАжАвА!дАвАм лЮбОф нА ВсЕкИ кОйтУ гЪрБа мИ пАзИ!..ЭБи мУ мАйкАтА нА тОзИ,кОйтУ мЭ мРаЗи!

HOBI ... ??

Ami v pove4ety vreme izlizam s priqteli .. obi4am da risuvam .. kogaty vali obi4am da si sedq vku6ti pred TV-to I da qm 4ips .. BTW .. Lubimiqt mi 4ips e LAYS s gubi i smetana .. { || ne 4e nqkoi go interesyva de .. Neka vi se predstavq .. 86912 || }

Ako nqkoi se interesyva za ne6ty drygo svurzano s men da pi6e tyk Neka vi se predstavq .. 173166 plezene
Върнете се в началото Go down
 
Neka vi se predstavq ..
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Teen DrEaM форуми :: Кръстосани разпити-
Идете на: