Teen DrEaM форуми
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Teen DrEaM форуми

Have FUN !!!
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Когато боли... изпепелява...

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Teen_F
Готин тийн
Готин тийн
Teen_F


Брой мнения : 53
Age : 29
Registration date : 03.03.2008

Когато боли... изпепелява... Empty
ПисанеЗаглавие: Когато боли... изпепелява...   Когато боли... изпепелява... Icon_minitimeВто Мар 04, 2008 5:30 am

tujno Случвало ли ви се е да стоите отстрани и да гледате как момчето, което обичате се "забавлява" с друга...или други /защото и това е често срещано вече/... Мен много ме боли в такива моменти.Много. Когато боли... изпепелява... 4576 Когато боли... изпепелява... 4576 Когато боли... изпепелява... 4576 Направо ме изпепелява. Но говорим ... в случай, че той знае !!!... че го обичате. Sad Ужасно е...
Върнете се в началото Go down
MySelf_and_u

MySelf_and_u


Брой мнения : 9
Age : 30
Registration date : 04.03.2008

Когато боли... изпепелява... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Когато боли... изпепелява...   Когато боли... изпепелява... Icon_minitimeВто Мар 04, 2008 6:05 am

Случвало ми се е.
Беше по-голяма от него.Идваше всяко междучасие при него, само за да ме дразни !!!
Много я мразя още.Той вече не и обръща внимание, но само защото взех мерки.Отидох при него и му казах "Не виждаш ли, че тя само си играе с теб !...Играе си със сърцето ти и скоро ще го захвърли, а теб ще те боли... " и той спря.Започна да страни от нея и така. Когато боли... изпепелява... 173166 Когато боли... изпепелява... 584163
Върнете се в началото Go down
JuSt_LaDy_
Най-сладкия/ата тийнейджър/ка
Най-сладкия/ата  тийнейджър/ка
JuSt_LaDy_


Брой мнения : 125
Registration date : 16.02.2008

Когато боли... изпепелява... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Когато боли... изпепелява...   Когато боли... изпепелява... Icon_minitimeВто Мар 04, 2008 11:41 am

ххххх аз имам друга стратегия - Ник0га не се влюбвай...защ0т0 люб0вта те прави слаб.. Когато боли... изпепелява... 173166
Върнете се в началото Go down
Teen_F
Готин тийн
Готин тийн
Teen_F


Брой мнения : 53
Age : 29
Registration date : 03.03.2008

Когато боли... изпепелява... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Когато боли... изпепелява...   Когато боли... изпепелява... Icon_minitimeВто Мар 04, 2008 12:01 pm

Да, но ако никога не се влюбиш няма да изпиташ чувството любов.Повярвай - струва си да я изпиташ в замяна да станеш слаб...
Върнете се в началото Go down
JuSt_LaDy_
Най-сладкия/ата тийнейджър/ка
Най-сладкия/ата  тийнейджър/ка
JuSt_LaDy_


Брой мнения : 125
Registration date : 16.02.2008

Когато боли... изпепелява... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Когато боли... изпепелява...   Когато боли... изпепелява... Icon_minitimeВто Мар 04, 2008 12:09 pm

Аз г0в0ря за сега и тфа ник0га е мн0г0 усл0вн0.. Когато боли... изпепелява... 86912
Върнете се в началото Go down
Miss_Sunshine
Admin
Miss_Sunshine


Брой мнения : 519
Age : 31
Registration date : 07.10.2007

Когато боли... изпепелява... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Когато боли... изпепелява...   Когато боли... изпепелява... Icon_minitimeВто Мар 04, 2008 12:22 pm

Да, много относително е.
Пфф... даже понякога боли, но пак си струва.
Върнете се в началото Go down
https://mydream.bulgarianforum.net
JuSt_LaDy_
Най-сладкия/ата тийнейджър/ка
Най-сладкия/ата  тийнейджър/ка
JuSt_LaDy_


Брой мнения : 125
Registration date : 16.02.2008

Когато боли... изпепелява... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Когато боли... изпепелява...   Когато боли... изпепелява... Icon_minitimeСря Мар 05, 2008 10:43 pm

Еми и тук ще се сп0ри 0к...аз пък съм на мнение,че няма нужда да се т0рм0зиш за глуп0сти... Когато боли... изпепелява... 363539
Върнете се в началото Go down
Teen_F
Готин тийн
Готин тийн
Teen_F


Брой мнения : 53
Age : 29
Registration date : 03.03.2008

Когато боли... изпепелява... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Когато боли... изпепелява...   Когато боли... изпепелява... Icon_minitimeНед Мар 09, 2008 12:49 am

Най-накрая отидох при тази досадница и й казах, че няма нужда да се навърта около него, защото глупавите й флиртове не вършат работа... и и се развиках /а не трябваше/ и тя вече страни от него.. Оф...какво турнадо е животът...Правиш едно, искаш друго, а става съвсем съвсем друго нещо.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Когато боли... изпепелява... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Когато боли... изпепелява...   Когато боли... изпепелява... Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Когато боли... изпепелява...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Teen DrEaM форуми :: Любовта-
Идете на: