Teen DrEaM форуми
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Teen DrEaM форуми

Have FUN !!!
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Ако от вас зависеше...какъв щеше да е животът ви сега ?

Go down 
+2
§ BlOoD AnD ChOcOlaTe §
Miss_Sunshine
6 posters

Какъв щеше да е животът ви ?
Напълно различен
Ако от вас зависеше...какъв щеше да е животът ви сега ? Poll_left14%Ако от вас зависеше...какъв щеше да е животът ви сега ? Poll_right
 14% [ 1 ]
Почти същия
Ако от вас зависеше...какъв щеше да е животът ви сега ? Poll_left57%Ако от вас зависеше...какъв щеше да е животът ви сега ? Poll_right
 57% [ 4 ]
Далеч от тук
Ако от вас зависеше...какъв щеше да е животът ви сега ? Poll_left14%Ако от вас зависеше...какъв щеше да е животът ви сега ? Poll_right
 14% [ 1 ]
Винагти наблизо
Ако от вас зависеше...какъв щеше да е животът ви сега ? Poll_left14%Ако от вас зависеше...какъв щеше да е животът ви сега ? Poll_right
 14% [ 1 ]
По-затворен
Ако от вас зависеше...какъв щеше да е животът ви сега ? Poll_left0%Ако от вас зависеше...какъв щеше да е животът ви сега ? Poll_right
 0% [ 0 ]
По-обществен
Ако от вас зависеше...какъв щеше да е животът ви сега ? Poll_left0%Ако от вас зависеше...какъв щеше да е животът ви сега ? Poll_right
 0% [ 0 ]
По-незабележим
Ако от вас зависеше...какъв щеше да е животът ви сега ? Poll_left0%Ако от вас зависеше...какъв щеше да е животът ви сега ? Poll_right
 0% [ 0 ]
По-грандиозен
Ако от вас зависеше...какъв щеше да е животът ви сега ? Poll_left0%Ако от вас зависеше...какъв щеше да е животът ви сега ? Poll_right
 0% [ 0 ]
Общо гласове : 7
 

АвторСъобщение
Miss_Sunshine
Admin
Miss_Sunshine


Брой мнения : 519
Age : 31
Registration date : 07.10.2007

Ако от вас зависеше...какъв щеше да е животът ви сега ? Empty
ПисанеЗаглавие: Ако от вас зависеше...какъв щеше да е животът ви сега ?   Ако от вас зависеше...какъв щеше да е животът ви сега ? Icon_minitimeСъб Окт 27, 2007 12:59 pm

Аз харесвам живота си точно какъвто е, както сигурно и вие, но нека си представим, че настоящия ни живот не съществува...Нека си пуснем фантазията да лети... Сега кажете какъв щеше да е живота ви ... ако зависеше от вас...

П.П. И моля без "не знам", "такъв какъвто е" и др такива отговори... Просто опишете един друг ваш желан начин на живот...


Последната промяна е направена от Miss_Sunshine [admin] на Нед Мар 02, 2008 8:52 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://mydream.bulgarianforum.net
§ BlOoD AnD ChOcOlaTe §

§ BlOoD AnD ChOcOlaTe §


Брой мнения : 7
Age : 31
Location : Somewhere I belong.. (:
Registration date : 03.11.2007

Ако от вас зависеше...какъв щеше да е животът ви сега ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако от вас зависеше...какъв щеше да е животът ви сега ?   Ако от вас зависеше...какъв щеше да е животът ви сега ? Icon_minitimeСъб Ное 03, 2007 1:16 pm

Почти същият..
Върнете се в началото Go down
http://www.popomundo.com
Happy_girl
Истински тийн
Истински тийн
Happy_girl


Брой мнения : 282
Registration date : 08.10.2007

Ако от вас зависеше...какъв щеше да е животът ви сега ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако от вас зависеше...какъв щеше да е животът ви сега ?   Ако от вас зависеше...какъв щеше да е животът ви сега ? Icon_minitimeПет Ное 16, 2007 8:01 am

Може би почти същият...или пък,ако имах Вълшебно килимче..щях да ходя на много места...Може би ще е яко...ама тия неща съществуват само в приказките...:study: сънищата:sleep: ,мечтите ни.na devetoto nebe ... Wink
Върнете се в началото Go down
Miss_Sunshine
Admin
Miss_Sunshine


Брой мнения : 519
Age : 31
Registration date : 07.10.2007

Ако от вас зависеше...какъв щеше да е животът ви сега ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако от вас зависеше...какъв щеше да е животът ви сега ?   Ако от вас зависеше...какъв щеше да е животът ви сега ? Icon_minitimeСъб Ное 17, 2007 3:18 am

Животът ми ... има два варианта.Първият - щеше да е почти същият.Втърият - щеше да е съвсем различен.Щях да живея в центъра на Ню Йорк или Лос Анджелис.Щях да познавам половин Холивуд /изв.личности/ и щях да уча в НюЙоркската Академия но актьорско майсторство и филмово изкуство.


Последната промяна е направена от Miss_Sunshine [admin] на Нед Мар 02, 2008 8:53 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://mydream.bulgarianforum.net
Happy_girl
Истински тийн
Истински тийн
Happy_girl


Брой мнения : 282
Registration date : 08.10.2007

Ако от вас зависеше...какъв щеше да е животът ви сега ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако от вас зависеше...какъв щеше да е животът ви сега ?   Ако от вас зависеше...какъв щеше да е животът ви сега ? Icon_minitimeНед Ное 18, 2007 6:26 am

Оффф...с тия твойте известни личности...Laughing king
Върнете се в началото Go down
Miss_Sunshine
Admin
Miss_Sunshine


Брой мнения : 519
Age : 31
Registration date : 07.10.2007

Ако от вас зависеше...какъв щеше да е животът ви сега ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако от вас зависеше...какъв щеше да е животът ви сега ?   Ако от вас зависеше...какъв щеше да е животът ви сега ? Icon_minitimeНед Ное 18, 2007 8:14 am

Стига де. Аз съм толкова земно момиче. Имам право малко да си помечтая от време на време.

П.П.Моля без коментар.Иначе ще стане офтопик.


Последната промяна е направена от Miss_Sunshine [admin] на Нед Мар 02, 2008 8:54 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://mydream.bulgarianforum.net
Dragon
Най-сладкия/ата тийнейджър/ка
Най-сладкия/ата  тийнейджър/ка
Dragon


Брой мнения : 85
Age : 30
Location : pri lubovta
Registration date : 27.12.2007

Ако от вас зависеше...какъв щеше да е животът ви сега ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако от вас зависеше...какъв щеше да е животът ви сега ?   Ако от вас зависеше...какъв щеше да е животът ви сега ? Icon_minitimeЧет Дек 27, 2007 9:37 am

Попринцип има два начина.Първия щеше да е като този,само малко по различен.А втория щях да живея в Лос Анджелис(много як град)или Лас вегас.Между другото много си падам по актьорството и вкъщи ме мислят за актьор.Всеки ден ме болия глава,я корем,я крак,я рамо,я рака.ПОстояноо е така.Явно ставам за актриса.Харесвам много известни личности и май по-това си приличам с Miss_Sunshine.Имам добре развита фантазия.Но това си е лично мое мнение
Върнете се в началото Go down
http://hogwartspotter.forumi.bg/
Miss_Sunshine
Admin
Miss_Sunshine


Брой мнения : 519
Age : 31
Registration date : 07.10.2007

Ако от вас зависеше...какъв щеше да е животът ви сега ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако от вас зависеше...какъв щеше да е животът ви сега ?   Ако от вас зависеше...какъв щеше да е животът ви сега ? Icon_minitimeПет Дек 28, 2007 7:15 am

Хаха.... Ти ме разби! Ние толкова много си приличаме по този въпрос, че няма до къде... и мен ме смятат за ненадмината актриса... Нарру_girl знае каква актриса съм...направо свят да ти се завие ! Ако от вас зависеше...какъв щеше да е животът ви сега ? 92786 Ако от вас зависеше...какъв щеше да е животът ви сега ? 363539


Последната промяна е направена от Miss_Sunshine [admin] на Нед Мар 02, 2008 8:54 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://mydream.bulgarianforum.net
Dragon
Най-сладкия/ата тийнейджър/ка
Най-сладкия/ата  тийнейджър/ка
Dragon


Брой мнения : 85
Age : 30
Location : pri lubovta
Registration date : 27.12.2007

Ако от вас зависеше...какъв щеше да е животът ви сега ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако от вас зависеше...какъв щеше да е животът ви сега ?   Ако от вас зависеше...какъв щеше да е животът ви сега ? Icon_minitimeПет Дек 28, 2007 7:28 am

Може незнамм,не те познавам но мой приятели ме мислятза стархотна артиска,щом мога да изиграя доста добри роли.Дори и мъжки роли съм играла.Имашл и скайп?
Върнете се в началото Go down
http://hogwartspotter.forumi.bg/
Miss_Sunshine
Admin
Miss_Sunshine


Брой мнения : 519
Age : 31
Registration date : 07.10.2007

Ако от вас зависеше...какъв щеше да е животът ви сега ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако от вас зависеше...какъв щеше да е животът ви сега ?   Ако от вас зависеше...какъв щеше да е животът ви сега ? Icon_minitimeПет Дек 28, 2007 8:12 am

Ами и аз съм играла роли, да си призная и г-жите в училище съм ги подхлъзвала понякога Ако от вас зависеше...какъв щеше да е животът ви сега ? 363539 ...наще ... приятелите също знаят каква съм актриса и хитре лисица... Ако от вас зависеше...какъв щеше да е животът ви сега ? 92786 но за пред приятелите "роли" не играя, защото аз съм себе си в тяхната компания и всички държат на мен и ме обичат...! Arrow


Последната промяна е направена от Miss_Sunshine [admin] на Нед Мар 02, 2008 8:55 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://mydream.bulgarianforum.net
Dragon
Най-сладкия/ата тийнейджър/ка
Най-сладкия/ата  тийнейджър/ка
Dragon


Брой мнения : 85
Age : 30
Location : pri lubovta
Registration date : 27.12.2007

Ако от вас зависеше...какъв щеше да е животът ви сега ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако от вас зависеше...какъв щеше да е животът ви сега ?   Ако от вас зависеше...какъв щеше да е животът ви сега ? Icon_minitimeПет Дек 28, 2007 8:15 am

Аз не играя пред приятели,а съм играла в клуба за актиорско мясторство
,който вече не посещавам,защото ми казаха ,че няма смисъл,това ми било в кръвта.Дори ми казаха да запиша някъде актиорство.
Върнете се в началото Go down
http://hogwartspotter.forumi.bg/
Miss_Sunshine
Admin
Miss_Sunshine


Брой мнения : 519
Age : 31
Registration date : 07.10.2007

Ако от вас зависеше...какъв щеше да е животът ви сега ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако от вас зависеше...какъв щеше да е животът ви сега ?   Ако от вас зависеше...какъв щеше да е животът ви сега ? Icon_minitimeПет Дек 28, 2007 8:20 am

Аз също един път отидох на кастинг за клуб по актьорско майсторство и на края на кастинга ме извикаха и ми казаха, че няма смисъл да се записвам, защото ми трябва нещо "по" на по-горно ниво...


Последната промяна е направена от Miss_Sunshine [admin] на Нед Мар 02, 2008 8:55 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://mydream.bulgarianforum.net
Dragon
Най-сладкия/ата тийнейджър/ка
Най-сладкия/ата  тийнейджър/ка
Dragon


Брой мнения : 85
Age : 30
Location : pri lubovta
Registration date : 27.12.2007

Ако от вас зависеше...какъв щеше да е животът ви сега ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако от вас зависеше...какъв щеше да е животът ви сега ?   Ако от вас зависеше...какъв щеше да е животът ви сега ? Icon_minitimeПет Дек 28, 2007 8:24 am

Еми аз направо се записах,и на 3 път ми казаха ,че ми е в кръвта и да ходя някъде с това.И направо да ставам актрриса
Върнете се в началото Go down
http://hogwartspotter.forumi.bg/
Miss_Sunshine
Admin
Miss_Sunshine


Брой мнения : 519
Age : 31
Registration date : 07.10.2007

Ако от вас зависеше...какъв щеше да е животът ви сега ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако от вас зависеше...какъв щеше да е животът ви сега ?   Ако от вас зависеше...какъв щеше да е животът ви сега ? Icon_minitimeПет Дек 28, 2007 8:33 am

Да, това са ми го казвали хиляди пъти, хиляди хора, на хиляди различни места... но за нищо на света няма да тръгна да ставам актриса тук в България... Аз се целя по-високо !... Виж, ако живеех в сърцето на Холивуд или Ню Йорк...тогава вече бих се замислила...Ако от вас зависеше...какъв щеше да е животът ви сега ? 27767 Ако от вас зависеше...какъв щеше да е животът ви сега ? 241469


Последната промяна е направена от Miss_Sunshine [admin] на Нед Мар 02, 2008 8:56 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://mydream.bulgarianforum.net
JuSt_LaDy_
Най-сладкия/ата тийнейджър/ка
Най-сладкия/ата  тийнейджър/ка
JuSt_LaDy_


Брой мнения : 125
Registration date : 16.02.2008

Ако от вас зависеше...какъв щеше да е животът ви сега ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако от вас зависеше...какъв щеше да е животът ви сега ?   Ако от вас зависеше...какъв щеше да е животът ви сега ? Icon_minitimeСъб Фев 16, 2008 7:11 am

Хмммм....мисля че ако зависеше щеше да е почти същия,защото сега се оплаквам от много малко неща...майка ми е великолепна...е с баща ми много не се разбираме..ама тфа не ми пречи...ам може би щеше да е различен с това,че нямаше да има лицемери,които да говорят за мене глупости ама няма такъв вариант...щот са напаст...
Върнете се в началото Go down
Miss_Sunshine
Admin
Miss_Sunshine


Брой мнения : 519
Age : 31
Registration date : 07.10.2007

Ако от вас зависеше...какъв щеше да е животът ви сега ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако от вас зависеше...какъв щеше да е животът ви сега ?   Ако от вас зависеше...какъв щеше да е животът ви сега ? Icon_minitimeНед Фев 17, 2008 1:04 am

Те те нападат, за да ти съсипят живота със следващото предателство...но са, какво да се прави.Няма как да се оттървем от тях... Но можем да се научим да живеем БЕЗ да ги забелязваме или да ги допускаме до себе си...


Последната промяна е направена от Miss_Sunshine [admin] на Нед Мар 02, 2008 8:56 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://mydream.bulgarianforum.net
JuSt_LaDy_
Най-сладкия/ата тийнейджър/ка
Най-сладкия/ата  тийнейджър/ка
JuSt_LaDy_


Брой мнения : 125
Registration date : 16.02.2008

Ако от вас зависеше...какъв щеше да е животът ви сега ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако от вас зависеше...какъв щеше да е животът ви сега ?   Ако от вас зависеше...какъв щеше да е животът ви сега ? Icon_minitimeНед Фев 17, 2008 1:12 am

Да..права си...да ама те няма да те остават ту-ку така..ще почнат повече и повече докато не ти прелее...
Върнете се в началото Go down
Miss_Sunshine
Admin
Miss_Sunshine


Брой мнения : 519
Age : 31
Registration date : 07.10.2007

Ако от вас зависеше...какъв щеше да е животът ви сега ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако от вас зависеше...какъв щеше да е животът ви сега ?   Ако от вас зависеше...какъв щеше да е животът ви сега ? Icon_minitimeСря Фев 20, 2008 12:18 pm

Така е... Има една приказка, която много обичам... "Не е моя работа какво говорят другите за мен"... Ако от вас зависеше...какъв щеше да е животът ви сега ? 363539 Много си я обичам и следвам поуката й...


Последната промяна е направена от Miss_Sunshine [admin] на Нед Мар 02, 2008 8:56 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://mydream.bulgarianforum.net
JuSt_LaDy_
Най-сладкия/ата тийнейджър/ка
Най-сладкия/ата  тийнейджър/ка
JuSt_LaDy_


Брой мнения : 125
Registration date : 16.02.2008

Ако от вас зависеше...какъв щеше да е животът ви сега ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако от вас зависеше...какъв щеше да е животът ви сега ?   Ако от вас зависеше...какъв щеше да е животът ви сега ? Icon_minitimeСря Фев 20, 2008 1:20 pm

А да тая песен я знам....и аз много я харесвам и я спазвам до някъде де Laughing ...
Върнете се в началото Go down
Miss_Sunshine
Admin
Miss_Sunshine


Брой мнения : 519
Age : 31
Registration date : 07.10.2007

Ако от вас зависеше...какъв щеше да е животът ви сега ? Empty
ПисанеЗаглавие: ,   Ако от вас зависеше...какъв щеше да е животът ви сега ? Icon_minitimeЧет Фев 21, 2008 12:06 pm

Ами то всъщност си е точно така. Правиш каквото ти се прави, постъпваш както мислиш за добре, казваш, това, което мислиш, че трябва да кажеш и си живееи живота общо взето както можеш...а пък другите да ти дирят стъпките и да ти се бъркат - не съществуват за нас и не ни интересуват.Интересува ни само това, което ние правим и начинът, по които ние живеем.Не другите и бля,бля,бля...
Върнете се в началото Go down
https://mydream.bulgarianforum.net
MySelf_and_u

MySelf_and_u


Брой мнения : 9
Age : 29
Registration date : 04.03.2008

Ако от вас зависеше...какъв щеше да е животът ви сега ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако от вас зависеше...какъв щеше да е животът ви сега ?   Ако от вас зависеше...какъв щеше да е животът ви сега ? Icon_minitimeВто Мар 04, 2008 5:55 am

Аз мисля, че живота ми трябва да си е същия с малки промени в миналото... Иначе всичко е О.К....
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Ако от вас зависеше...какъв щеше да е животът ви сега ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако от вас зависеше...какъв щеше да е животът ви сега ?   Ако от вас зависеше...какъв щеше да е животът ви сега ? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Ако от вас зависеше...какъв щеше да е животът ви сега ?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Teen DrEaM форуми :: Живота-
Идете на: