Teen DrEaM форуми
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Teen DrEaM форуми

Have FUN !!!
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Родителите и момчетата

Go down 
+3
sexy_baby95
Happy_girl
Miss_Sunshine
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
JuSt_LaDy_
Най-сладкия/ата тийнейджър/ка
Най-сладкия/ата  тийнейджър/ка
JuSt_LaDy_


Брой мнения : 125
Registration date : 16.02.2008

Родителите и момчетата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Родителите и момчетата   Родителите и момчетата - Page 2 Icon_minitimeСъб Фев 16, 2008 7:31 am

Happy_girl написа:
А,като чели родителите ни не са били на нашата възраст...!Те все едно са нямали приятели момчета и момичета!
Възрастните да не забравят Никога,че и те са били деца!!!Exclamation

Екстра мнение...много ми хареса...напълно права си..Те забравят кфо са правили и ни се карат за неща,който и те са правили....

А сега по темата...Ами като влязох в този раздел и видях тази тема направо се разсмях...тая тема е просто уникум Laughing ...ами момчетата и родителите...хах..еми просто родителите ни не разбират кога сме пораснали...защото те си ни мислят за още бебета...ужас...И затова не дават да си имаме гаджета...и приятели и т.н....
Върнете се в началото Go down
Miss_Sunshine
Admin
Miss_Sunshine


Брой мнения : 519
Age : 31
Registration date : 07.10.2007

Родителите и момчетата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Родителите и момчетата   Родителите и момчетата - Page 2 Icon_minitimeПон Мар 03, 2008 1:30 am

JuSt_LaDy_ написа:
Happy_girl написа:
А,като чели родителите ни не са били на нашата възраст...!Те все едно са нямали приятели момчета и момичета!
Възрастните да не забравят Никога,че и те са били деца!!!Exclamation

Екстра мнение...много ми хареса...напълно права си..Те забравят кфо са правили и ни се карат за неща,който и те са правили....

А сега по темата...Ами като влязох в този раздел и видях тази тема направо се разсмях...тая тема е просто уникум Laughing ...ами момчетата и родителите...хах..еми просто родителите ни не разбират кога сме пораснали...защото те си ни мислят за още бебета...ужас...И затова не дават да си имаме гаджета...и приятели и т.н....

О, да ...Много си права. Чувството е смазващо и ужасно !!!
Не ви пожелавам да го изпитате някога ! Родителите и момчетата - Page 2 839589
Върнете се в началото Go down
https://mydream.bulgarianforum.net
JuSt_LaDy_
Най-сладкия/ата тийнейджър/ка
Най-сладкия/ата  тийнейджър/ка
JuSt_LaDy_


Брой мнения : 125
Registration date : 16.02.2008

Родителите и момчетата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Родителите и момчетата   Родителите и момчетата - Page 2 Icon_minitimeПон Мар 03, 2008 7:13 am

П0вярвай вече г0 изпитах...ужассс Родителите и момчетата - Page 2 208805
Върнете се в началото Go down
Teen_F
Готин тийн
Готин тийн
Teen_F


Брой мнения : 53
Age : 29
Registration date : 03.03.2008

Родителите и момчетата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Родителите и момчетата   Родителите и момчетата - Page 2 Icon_minitimeВто Мар 04, 2008 5:05 am

Кагато наще започнат да ми изнасят лекции от сорта "Те не са добра компания..." или ..." Много внимавай какво вършиш, защото знам, че ти се правят глупости, но..." и т.н... и на мен направо ми се свива сърцето.
Върнете се в началото Go down
JuSt_LaDy_
Най-сладкия/ата тийнейджър/ка
Най-сладкия/ата  тийнейджър/ка
JuSt_LaDy_


Брой мнения : 125
Registration date : 16.02.2008

Родителите и момчетата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Родителите и момчетата   Родителите и момчетата - Page 2 Icon_minitimeВто Мар 04, 2008 11:44 am

000000000 да т0гава направ0 на мен ми се иска да им 0ткъсна врат0вете ....сру ама е тай... Родителите и момчетата - Page 2 86912
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Родителите и момчетата - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Родителите и момчетата   Родителите и момчетата - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Родителите и момчетата
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Teen DrEaM форуми :: Любовта-
Идете на: