Teen DrEaM форуми
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Teen DrEaM форуми

Have FUN !!!
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 PC игри - Проблем с инсталирането

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Miss_Sunshine
Admin
Miss_Sunshine


Брой мнения : 519
Age : 31
Registration date : 07.10.2007

PC игри - Проблем с инсталирането Empty
ПисанеЗаглавие: PC игри - Проблем с инсталирането   PC игри - Проблем с инсталирането Icon_minitimeПон Окт 08, 2007 8:40 am

Имате ли коппютърна игра, от която сте си патили много ?
Имате ли проблем с инсталирането ?


Последната промяна е направена от Miss_Sunshine [admin] на Нед Мар 02, 2008 12:29 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://mydream.bulgarianforum.net
Poli_doll

Poli_doll


Брой мнения : 9
Age : 29
Registration date : 10.10.2007

PC игри - Проблем с инсталирането Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PC игри - Проблем с инсталирането   PC игри - Проблем с инсталирането Icon_minitimeСря Окт 10, 2007 6:30 am

Как да си инсталирам Sims 2 и коя версия е най-добра ?... oburkan
Върнете се в началото Go down
Miss_Sunshine
Admin
Miss_Sunshine


Брой мнения : 519
Age : 31
Registration date : 07.10.2007

PC игри - Проблем с инсталирането Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PC игри - Проблем с инсталирането   PC игри - Проблем с инсталирането Icon_minitimeСря Окт 10, 2007 10:12 am

Значи Sims 2 е много добра игра, но е доста голяма и мощна. Инсталирането й /когато инсталирам нова версия за пръв път/ винаги лично на мен ми е било проблем. Най-добре е като си я купим от магазина и дисковете са оригинални, но повечето от нас предпочитат да я теглят от интернет. Аз винаги я свалям от http://zamunda.net и съм доволна по принцип. Инсталира се според оказанията и ... най-добре да имате програмата Alkohol 120% /програма, която лъже CD устройството, че вътре има диск/ така лъжете устройството за 4 диска после копирате крака и инстлариаш.Става като имах exe. файл...

А отностно най-добрата версия на Sims мога да кажа следното:

Играла съм само няколко от версиите и съм доволна от всичките.Игрите като цяло са на много високо качество, но там е работата, че от тях често ми блокираше компютъра, защото заемаше голямо пространство от Local Disk (D:) и (C:), защото хем е голяма, хем се разпространява докато играеш, правиш къщи, симсове и т.н... Има версия за всяко кътче и икономическа общност от света, но въпроса е там, коя е най-добрата ...

- Sims 2: Суперска игра.Има три града.И четвърти, който ти можеш да създадеш по свой вкус.Има много възможности и можеш да правиш всичко !
- Sims 2, Nightlife: Това е същото като предишното, но има нощни клубове, DJ, курсове по танци, лъскави коли и др...
- Sims 2, University: Интересна версия на Sims, в която има много тийнове и ходиш на училище, печелиш награди, влизаш в тайните общества и взимаш диплома и т.н...
- Sims 2, Open for Bussines: Ами това е Sims за отваране на бизнес.Първо започваш работа, правиш бизнес после и т.н...

Има още много версии на Sims, но тях можете да ги видите в сайта, който дадох по-горе.
Върнете се в началото Go down
https://mydream.bulgarianforum.net
Teen_F
Готин тийн
Готин тийн
Teen_F


Брой мнения : 53
Age : 29
Registration date : 03.03.2008

PC игри - Проблем с инсталирането Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PC игри - Проблем с инсталирането   PC игри - Проблем с инсталирането Icon_minitimeПон Мар 03, 2008 1:26 am

Аз не знам как да си инсталирам NFS Most Wanted...

Пък и много ще съм ви благодарна, ако ми кажете от къде да я изтегля и дали да избера Most Wanted или Pro Street.

Благодаря предварително.
Върнете се в началото Go down
JuSt_LaDy_
Най-сладкия/ата тийнейджър/ка
Най-сладкия/ата  тийнейджър/ка
JuSt_LaDy_


Брой мнения : 125
Registration date : 16.02.2008

PC игри - Проблем с инсталирането Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PC игри - Проблем с инсталирането   PC игри - Проблем с инсталирането Icon_minitimeПон Мар 03, 2008 7:22 am

И аз същ0 нещ0 запецвам т0чн0 на NFS....и мн0г0 се дразня...тя ми е една 0т най - любимите игри...
Върнете се в началото Go down
Teen_F
Готин тийн
Готин тийн
Teen_F


Брой мнения : 53
Age : 29
Registration date : 03.03.2008

PC игри - Проблем с инсталирането Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PC игри - Проблем с инсталирането   PC игри - Проблем с инсталирането Icon_minitimeВто Мар 04, 2008 5:12 am

JuSt_LaDy_ написа:
И аз същ0 нещ0 запецвам т0чн0 на NFS....и мн0г0 се дразня...тя ми е една 0т най - любимите игри...

И на мен ми е една от любимите... PC игри - Проблем с инсталирането 173166
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





PC игри - Проблем с инсталирането Empty
ПисанеЗаглавие: Re: PC игри - Проблем с инсталирането   PC игри - Проблем с инсталирането Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
PC игри - Проблем с инсталирането
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Teen DrEaM форуми :: Забавления-
Идете на: